MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJKIDXM İndirme Bağlantıları

udomedya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ulaş DOĞAN
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
GRAFİK TASARIM
Konular
1
Arkadaşlar selam, son çıkan 12.2.1.0 MIXM sürümüne (Android 11) ait Güncellenmiş yeni Poco Launcher apk dosyasını paylaşıyorum.
İyi günlerde kullanın..
Sürüm numarası v2.30.1.3
Konuda bulunan 12.0.4.0 IDXM Endonezya rom kullanıyorum ve bizzat denedim. Sorunsuz çalışıyor.

endonezya rom kullanıyorsanız launcher olarak poco mu geliyor miuimi geliyor birde global romdan dahamı stabil günlük kullanımda globaldan farkı ne şimdiden teşekkürler

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
endonezya rom kullanıyorsanız launcher olarak poco mu geliyor miuimi geliyor birde global romdan dahamı stabil günlük kullanımda globaldan farkı ne şimdiden teşekkürler
Merhaba, evet ne yazık ki poco launcher ile geliyor.
Çok stabil olduğunu söyleyebilirim. 2 aydır herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Tercih sebebim ;
Arama ( Çevirici ya da diğer adıyla Telefon), Mesaj, Rehber gibi uygulamalar Google değil. Mi Arayüzü olan uygulamalar olduğu için tercih ediyorum.

kral-18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Elinize Emeğinize sağlık üstad ,
Telefonumda global rom var Cihazımın Bootloader kilidi açık Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazıma yükleyebilirmiyim.
Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Elinize Emeğinize sağlık üstad ,
Telefonumda global rom var Cihazımın Bootloader kilidi açık Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazıma yükleyebilirmiyim.
Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Rica ederiz,
Öncelikle konu da yeralan Fastboot Rom Kurulum Rehberini inceleyiniz ve MiFlash tool ile Clean all seçimine dikkat ederek yükleme yapabilirsiniz.

kral-18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0

Slm yükleme yaparken bu hatayı aldım​

Mi Flash Error error:Not catch checkpoint (\$fastboot -s .* lock),flash is not done​

telefon sorunsuz yüklendi endonezya-kararli-rom-v12-0-4-0-qjkidxm geçtim bakalım cihaz nasıl olacak.

Son düzenleme:

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
daha önce vodofonda wolte *#*#86583#*#* yapıp sim kartlardan volte kullan açık kullanıyordum sorunsuz şimdi turkcell hattımı taktım bi türlü etkinleşmiyor neden acaba turkcelde ayrı bir ayar felan gerekiyormu veya kullanan varmı

jhonyfth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
sony z2
Konular
0
daha önce vodofonda wolte *#*#86583#*#* yapıp sim kartlardan volte kullan açık kullanıyordum sorunsuz şimdi turkcell hattımı taktım bi türlü etkinleşmiyor neden acaba turkcelde ayrı bir ayar felan gerekiyormu veya kullanan varmı
Turkcell servislerden VolTe etkinlestirilmis olması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini arayın yada turkcell uygulamasında cihaz ayarları kısmında bu ayar varsa aktif etmeyi deneyiniz

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
Turkcell servislerden VolTe etkinlestirilmis olması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini arayın yada turkcell uygulamasında cihaz ayarları kısmında bu ayar varsa aktif etmeyi deneyiniz
tamam oldu teşekkürler

Ekrem1209

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Zenfone Max pro
Konular
4