Soru Mido (redmi Note 4/4x) İçin en iyi rom hangisi?

CritiCal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Evet Arkadaşlar 1 Yıl kadar Miui Kullandı Nedeni bilinmez Arayüzden Sıkıldım Kişiselleştirmesi Miui da daha fazla olsada arayüz aynı, Aosp Romları denemeye Başladım Pixel Experince rom Son güncellemesinde Ekran geç uyanma sorunları vardı devamıda lineageos hem 15.1 yani 8.1.0 Android kullanıyordu hem 16 değil yani 9.0 Hemde Pixel hasreti kaldı birde hergün güncelleme gelmesi Garipti Suan Aex Rom kullaniyorum Birşeyin tadi eksik gibi geliyor bu 3 rom dada İstediğimi alamadım

Yani Varmı Aosp Tabablı sade oyun performansı iyi kamera iyi olsun ayrıca Gcam yükleyebileyim :)

Rom önerebilir misiniz ?

mx0mui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
redmi note 4
Konular
3
Miui nin stock muzik modu harika ancak, miui lerde multiple acoount kullanılamıyor. 2 adet en fazla
Bu yüzden bende romlar denemeye basladım.
Lineage os da stabil değil gibi müzik içinde viper yükledim ancak yine miui müzik modu kalitesini tutturamadı.

Oyla:

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Bootleggers 4.3 deneyebilirsiniz özelleştirmesi çok fazla miui den daha iyi ekran süreleri aldım önceki sürümlerinde.Gaaps paketini ayrıca flaşlamayi unutmayın

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Hocam sizin paylaştığımız miroomu da deneyebilir arkadaşlar ben o gündür kullanıyorum çok hoş bazı sorunları olsada çok iyi

Oyla:

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Bootleggers 4.3 deneyebilirsiniz özelleştirmesi çok fazla miui den daha iyi ekran süreleri aldım önceki sürümlerinde.Gaaps paketini ayrıca flaşlamayi unutmayın

ne zamandır kullanıyorsun herhangı bır bug var mı. bu arada ben senı bır forumdan ckarıcam ama :D

Oyla:

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
ne zamandır kullanıyorsun herhangı bır bug var mı. bu arada ben senı bır forumdan ckarıcam ama :D
Hocam dh,maxicep artı birkaç forumda aynı kullanıci adini kullanıyorum.ben şu anda 4.3 kurdum pil için birşey diyemeyecegim onun dışında çok beğeniyorum sanki bug olarak sadece uygulama açılış hızında gecikme oluyor gibi geldi

Oyla:

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Hocam dh,maxicep artı birkaç forumda aynı kullanıci adini kullanıyorum.ben şu anda 4.3 kurdum pil için birşey diyemeyecegim onun dışında çok beğeniyorum sanki bug olarak sadece uygulama açılış hızında gecikme oluyor gibi geldi

Bende arayislardayim valla daha yeni başladım

Oyla:

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Hocam daha stabil ve sade bir mido isterim dersen Google pie orijinal en yakin olan pixel experience rom ile başlayabilirsiniz hata sıfıra yakındır macera isterseniz size farkli romlar önerebilirim yalnız bu rom işine bir girdimmi kesmiyor bir tanesi surekli farklı arayışlar oluyor

Oyla:
Üst Alt