Soru Mido (redmi Note 4/4x) İçin en iyi rom hangisi?

CritiCal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Evet Arkadaşlar 1 Yıl kadar Miui Kullandı Nedeni bilinmez Arayüzden Sıkıldım Kişiselleştirmesi Miui da daha fazla olsada arayüz aynı, Aosp Romları denemeye Başladım Pixel Experince rom Son güncellemesinde Ekran geç uyanma sorunları vardı devamıda lineageos hem 15.1 yani 8.1.0 Android kullanıyordu hem 16 değil yani 9.0 Hemde Pixel hasreti kaldı birde hergün güncelleme gelmesi Garipti Suan Aex Rom kullaniyorum Birşeyin tadi eksik gibi geliyor bu 3 rom dada İstediğimi alamadım

Yani Varmı Aosp Tabablı sade oyun performansı iyi kamera iyi olsun ayrıca Gcam yükleyebileyim :)

Rom önerebilir misiniz ?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
MiUi candır :)
Custom Rom larda hep bir eksiklik oluyor. (bence) Ben MiUi 10.2.3.0 a döndüm :)
Ne yalan söliim MiUi aşığı olmuşum ilk Rom denememde anladım bunu.

Oyla:

Rescue20120

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncer
Cihazım
Xiaomi note6pro
Meslek
Emekli
Konular
4
Bende bir çok rom denedim ama en sonunda yine buna döndüm. Tavsiye ederim.

Oyla:

CritiCal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Bende bir çok rom denedim ama en sonunda yine buna döndüm. Tavsiye ederim.

Teşekkürler, Bu romun resmi sitesi varmi Vebim debedigim 3 romuda resmi sitesinden yükledim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MiUi candır :)
Custom Rom larda hep bir eksiklik oluyor. (bence) Ben MiUi 10.2.3.0 a döndüm :)
Ne yalan söliim MiUi aşığı olmuşum ilk Rom denememde anladım bunu.

Bence İlk denediğiniz rom İstediğiniz gibi degildi He buarada Miui Hala Gcam yüklenebiliyirmu ?

Oyla:

Rescue20120

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncer
Cihazım
Xiaomi note6pro
Meslek
Emekli
Konular
4

Oyla:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
bende cok fazla rom denedim nerdeyese 1 yil 2 aydir midocuyum hatirladigim tek sey ilk 1 yada 2 ay oficall stable bl kilid kapali kullandim bir yolunu bulub kilidi acdim ve ondan sonra hebire rom degisdiren olmusum simdiye kadar hicbir romda 1 hafdadan fazla kalamdim aosp geceyirom ve ya los roma bir hata cikiyor hop miui geri donuyorum yine kasinti tutuyor hebire degisdiriyorum en sonunda miui 10 oreo vardi onu kulanirim demisidm ama ondada yine sorun cikdi gene miui 9 geri dondum en sonunda yoruldum qaliba bu hastalikdan

su kasinti isi cok fena ne oyun oynamak nede doya doya internetde takilmak kaldi insallah bu son nezaman miui 10 ve 11 gcam + olursa ozaman gecrim yok olmazsa miu 9 devam umarim :$;(

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
bende cok fazla rom denedim nerdeyese 1 yil 2 aydir midocuyum hatirladigim tek sey ilk 1 yada 2 ay oficall stable bl kilid kapali kullandim bir yolunu bulub kilidi acdim ve ondan sonra hebire rom degisdiren olmusum simdiye kadar hicbir romda 1 hafdadan fazla kalamdim aosp geceyirom ve ya los roma bir hata cikiyor hop miui geri donuyorum yine kasinti tutuyor hebire degisdiriyorum en sonunda miui 10 oreo vardi onu kulanirim demisidm ama ondada yine sorun cikdi gene miui 9 geri dondum en sonunda yoruldum qaliba bu hastalikdan

su kasinti isi cok fena ne oyun oynamak nede doya doya internetde takilmak kaldi insallah bu son nezaman miui 10 ve 11 gcam + olursa ozaman gecrim yok olmazsa miu 9 devam umarim :$;(
İnsan hiç bu genç yaşta yorulurmu yahu...yavaşlarsanız, Pas tutarsınız...devamhaha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
İnsan hiç bu genç yaşta yorulurmu yahu...yavaşlarsanız, Pas tutarsınız...devamhaha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
birgun elimde kalacak ondan korkuyorum usdadim malum telefon fiyatlara heryerde ucdu + imeil kayitlari habire yukseldi bunlari hice saydim ama lanet telfonda bir oyun oynayamayacaksam nediye aldim bu telefonu sgsi romu sevmisdim ama bugun anladimki hepsi yalanmis :@;(

Oyla:

Rescue20120

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncer
Cihazım
Xiaomi note6pro
Meslek
Emekli
Konular
4
birgun elimde kalacak ondan korkuyorum usdadim malum telefon fiyatlara heryerde ucdu + imeil kayitlari habire yukseldi bunlari hice saydim ama lanet telfonda bir oyun oynayamayacaksam nediye aldim bu telefonu sgsi romu sevmisdim ama bugun anladimki hepsi yalanmis :@;(
Hocam yukarıda bahsettiğim romu denermisiniz. Bende hep bu roma dönüyorum en sonunda

Oyla:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam yukarıda bahsettiğim romu denermisiniz. Bende hep bu roma dönüyorum en sonunda
hocam tavsiye icin tesekkurler,denemesine denerim ama bende miui hasdaligi var miui lahuncher olmadan baska romda 3.4 gun dura biliyorum sonra gene miui donuyorum siz kac zamna kullandiniz?los tabanlidir cdroid ben bileli ve nekadar stabildir? goruslerinizi yazabilirmisiniz ve suanda bu romdamisinzi ?

hocam ama yardimci olmuyorsunuz

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt