Soru Mido (redmi Note 4/4x) İçin en iyi rom hangisi?

CritiCal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Evet Arkadaşlar 1 Yıl kadar Miui Kullandı Nedeni bilinmez Arayüzden Sıkıldım Kişiselleştirmesi Miui da daha fazla olsada arayüz aynı, Aosp Romları denemeye Başladım Pixel Experince rom Son güncellemesinde Ekran geç uyanma sorunları vardı devamıda lineageos hem 15.1 yani 8.1.0 Android kullanıyordu hem 16 değil yani 9.0 Hemde Pixel hasreti kaldı birde hergün güncelleme gelmesi Garipti Suan Aex Rom kullaniyorum Birşeyin tadi eksik gibi geliyor bu 3 rom dada İstediğimi alamadım

Yani Varmı Aosp Tabablı sade oyun performansı iyi kamera iyi olsun ayrıca Gcam yükleyebileyim :)

Rom önerebilir misiniz ?

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Evet dün başladım ama çabuk ogrenirim nasıl olmuş mu. bu arada ekran kapanınca internet kesiliyor sanırım henuz tam emın olamadım kurcaladıgım ıcın. orjınal romdakı gıbı ekran kılıtlenınce ınternetı kapa ozellıgı varmı bu romda da eger varsa nasıl kapatabılırım raqli001
evet yapmiwsiniz magisk ( root ) yapdinizmi ? ve ben hic farketmedim boyle sorun

Oyla:

Miui-User-Aze✓

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sahib Memmed
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
Evet dün başladım ama çabuk ogrenirim nasıl olmuş mu. bu arada ekran kapanınca internet kesiliyor sanırım henuz tam emın olamadım kurcaladıgım ıcın. orjınal romdakı gıbı ekran kılıtlenınce ınternetı kapa ozellıgı varmı bu romda da eger varsa nasıl kapatabılırım raqli001
Raqli azerbaycanlisan? Mende azeriyem istesen whatsappta mene yaz * Edit: Telefon numarası vermek yasaktır.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Romlar bir yana biz and.7 mi dönsek acaba arkadaşlar zira pie oldukça yoruyor midoyu bana göre ? Peki and.7 dönsek eu 11 stabil en ideal romdur diyebilirmiyiz?

Oyla:

sonadanalı3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
Erdal
Konular
1
Epic rom 8.4.19
en hızlı en stabil en kullanışlı olanı bu. yüz kadar rom denedim hepsi kasıyor. Saf Androidde de çok eksik var

Oyla:

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Son düzenleme:
Oyla:

sonadanalı3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
Erdal
Konular
1
Mido için mi oneriyorsun hocam bunu ? Varsa bir link paylasirmisin?

Oyla:

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
V10 versiyonu nasıl acaba güncellenmiş hali olan şuan o forumu okuyorum son halini indirmeyi onerirmisin ? Yoksa bu bahsettigin rom mu en iyisi diyorsun?

Oyla:

sonadanalı3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
Erdal
Konular
1
V10 versiyonu nasıl acaba güncellenmiş hali olan şuan o forumu okuyorum son halini indirmeyi onerirmisin ? Yoksa bu bahsettigin rom mu en iyisi diyorsun?
En iyisi bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yüklemede sorun verebilir. Benim bir paylaşım var konunun sonlarına doğru. Onu okuyup öyle kurabilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 10,11 çok kasıyor ve akıcı değil. Hangi rom olursa olsun. En kullanışlı en akıcı ve Gcam çalışan bahsettiğim rom

Oyla:

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Konu ile biraz bağlı bir sorum var mido ustadlarina??
Batarya performansı Android sürümü ilemi yoksa rom ilemi bağlı ? Yani Android sürümü düşük olunca daha uzun süreler almak mümkün mü?

Oyla:
Üst Alt