Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Abi selam k20 pro cihazım var cin rom var bl kilidi kapalı şimdi ota güncellemesi bekliyorum ama bu güncellemeyi bulup zip olarak indirsem kursam fark edermi ve nasıl oluyor zip ile ve dosya int zip olarak varmıdır ve betaya üye olcak beta kullansak normal güncelle gelince bize gelirmi ve betada cıkınca telefon illa sıfırlanmammı gerek
    pendroz
    pendroz
    Yükleme değişmiyor rom aynı farkı yok.Bazı romlar öncelikle belirli adette cihaza gönderildiği için yüklemeyi denediğinizde test sürümüdür hatası verip güncellemeye izin vermeyebiliyor.İndirip denemek isterseniz konusu haberler kısmında mevcut.
    Merhabalar, k20 pro telefonuma eu rom yüklemeyi düşünüyordum lakin mi 9t için beklemedeydim. Çok ince eleyip sık dokuyan birisiyim ve birçokta sıkıntılar yaşadım telefonla ilgili. Şimdilik orijinal çin den geldiği için bu rom u kullanıyorum, google play vs uygulamalar zaten yüklenebiliyor. Lakin ileride bunu değiştirmek istiyorum. Eu rom mu mi 9t pro ikisi de mükemmel değil sanırım fakat hangisi daha iyi?
    Kendisi çok ilgili alakadar birisidir. Teşekkürler
    • Beğen
    Tepkiler: XiaoMiu ve pendroz
    O
    omer1937
    Arkadaşlar dosya yöneticisindem whatsapp resimlerini sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayarak gizledim ve fotoğrafları hiç bir yerde bulamıyorum lütfen help me :)
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt