Yardım Mİ6 Kapak Tam Oturmamış

dosojinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uzman
Cihazım
mi6
Konular
3
Arkadaşlar 26 Şubatta hepsiburada.comdan xiaomi mi6 almış bulundum. 20 gündür falan telefon bende ve dün kamera lensine toz kaçmış olduğunu farkettim. Tozun nerden kaçmış olabilceğini düşünürken bi baktım telefonun arka kapağı tam oturmamış. Sanırım tozun kaynağı burası. Şimdi sorum şu ben bu telefonu nasıl en kolay şekilde mağdur olmadan iade edip paramı geri alabilirim? Bi yardım (14 günlük cayma hakkım geçmiş bulunmakta ve telefon delta servis garantili )

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    341,8 KB · Görüntüleme: 129
  • 2.jpg
    2.jpg
    414,3 KB · Görüntüleme: 125
  • 3.jpg
    3.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 123

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
15 gün geçti ise iade hakkı bitmiş demektir paranı geri alman imkansız gibi birsey 15 gün geçmese bile hat takıldığı için geri iade almayız diyor hepsiburada tabi şans işi biraz da . Senden servise yollamanı isteyeceklerdir

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
dosojinn konu başlarını büyük harflerle açmak yasaktır konu başlığı tekrar düzenlendi iyi forumlar.

Oyla:

dosojinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uzman
Cihazım
mi6
Konular
3
15 gün geçti ise iade hakkı bitmiş demektir paranı geri alman imkansız gibi birsey 15 gün geçmese bile hat takıldığı için geri iade almayız diyor hepsiburada tabi şans işi biraz da . Senden servise yollamanı isteyeceklerdir
servis çözermi sizce? içerdeki tozu alıp oturtabilir mi kapağı?

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Servis tabiki içindeki tozu temizleyip kapağı oturtur, sorun bu kapak neden bu şekilde geldi size, muhtemelen cihaz işlem görmüş donanımsal olarak, en iyisi siz iade edin cihazı. İleride daha büyük bir sorun çıkmasın, parça değişimi olmuşsa kullanılan parça büyük ihtimalle yan sanayi parçadır ve bu da sizi uzun vadede üzer. Tabii bu yazdıklarım sadece tahmin ama neden arka kapak bu şekilde gelmiş ki anlamadım. Kutuyu açarken dikkat ettiniz mi daha önceden açılmış bir kutuya benziyormuydu acaba

Oyla:

dosojinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uzman
Cihazım
mi6
Konular
3
Servis tabiki içindeki tozu temizleyip kapağı oturtur, sorun bu kapak neden bu şekilde geldi size, muhtemelen cihaz işlem görmüş donanımsal olarak, en iyisi siz iade edin cihazı. İleride daha büyük bir sorun çıkmasın, parça değişimi olmuşsa kullanılan parça büyük ihtimalle yan sanayi parçadır ve bu da sizi uzun vadede üzer. Tabii bu yazdıklarım sadece tahmin ama neden arka kapak bu şekilde gelmiş ki anlamadım. Kutuyu açarken dikkat ettiniz mi daha önceden açılmış bir kutuya benziyormuydu acaba
dikkat ettim ambalajlı vesaire herşey sıfır gibiydi.. ama kapağın kalkık olduğunu yeni farkettim.umarım dediğinin gibi işlem görmemiştir. servise göndermek sıkıntı gibi daha kötü olma ihtimali var diyorlar napsam bilemedim

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
dikkat ettim ambalajlı vesaire herşey sıfır gibiydi.. ama kapağın kalkık olduğunu yeni farkettim.umarım dediğinin gibi işlem görmemiştir. servise göndermek sıkıntı gibi daha kötü olma ihtimali var diyorlar napsam bilemedim

Yok hocam sorun olacağını sanmam, arka kapağı ısıtıp vakum ile söküp temizledikten sonra tekrar sağlam bir şekilde takacaklar.

Oyla:

SessizFirtina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sero
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
7
Üst taraf Altan göre biraz daha açık oluyor mi 6 larda ama sizinki biraz fazla açılmış. Sıcakta kaldımı hiç telefon? Sıcak yapışkanı etkiliyor.

Oyla:
Üst Alt