Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

mustafabagcii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Updater ile hangi romu kurdunuz?şuan ben global gelistirici romdayim
global developer 6,5,19 romu kurdum updater daha sonra mi flas dan 6,5 30 global developer kurdum .. bu rom kuruluyken root yapamadım yine flash la çin developer 6,5,19 kurdum . bu rom la root yaptım

ibrahim32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi5
Konular
4
global developer 6,5,19 romu kurdum updater daha sonra mi flas dan 6,5 30 global developer kurdum .. bu rom kuruluyken root yapamadım yine flash la çin developer 6,5,19 kurdum . bu rom la root yaptım
Hocam unlock işlemini yaptığınız rom hangisi.zira miflash kilitli diyor. Ben updater ile rom yükleme yapıp unclock yapmak istiyorum. Sanırım sizde böyle yaptınız. Biraz anlatır misin

sertay78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sertay
Cihazım
mi5
Konular
2
Arkadaşlar merhaba.ben bir hafta önce bootloader kilidi için başvuru yapmıştım ve dün bana resimdeki mesaj geldi.mi hesabımı açtığımda download mi unlock butonu geliyor.Benim sormak istediğim mesajda verdiği kod nerede işime yarayacak ve mesaj dün gelmişti geçerliliğini koruyor mu?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar merhaba.ben bir hafta önce bootloader kilidi için başvuru yapmıştım ve dün bana resimdeki mesaj geldi.mi hesabımı açtığımda download mi unlock butonu geliyor.Benim sormak istediğim mesajda verdiği kod nerede işime yarayacak ve mesaj dün gelmişti geçerliliğini koruyor mu?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bunun Unlock ile ilgisi yok. Bu Mi hesabınızı telefona tanıtırken yada Mi hesabınıza giriş yaparken gereken kod gibi görünüyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jinnix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ugur
Cihazım
mi5
Konular
0
telefonu unlock etmeden çin sürümünden global sürüme geçebilir miyim ?

siyahyoldas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
jiayu g4
Konular
0
benim telefondaki rom orjinal romu değiştirme felan yapmadım " MIUI 7.3/Stable 7.3.3.0(MAACNDD) " bootloader sıkıntı yaratırmı değiştirmem gerekir mi video'yu anlatan arkadaş sonsuz teşekürler.

Üst Alt