Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
Telefonu bügün şarjı yüzde 50 civarlarındayken şarjdan çektim cebime koyup evden çıktım evden çıkınca telefona baktım ekran tamamen gitmişti ve cihaz fazla ısınıyodu açmaya çalıştım açamadım cihazı. bi süre sonra ısınması geçti ama ne şarj oluyor ne pc ye bağlanıyo ne fastboot moda giriyo cihaza ne oldu bilgi verebilir misiniz ve nasıl düzelir bu durum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
cevap veremiyorum ama göndreyim nerdesiniz istanbulsa kendimde getirebilirim
Özelden numaramı atıyorum görebiliyorsanı whatsapp tan yazın hocam.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

inanckurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
inanç kurt
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
selamlar xiaomi mi5 telefonum şubat ayında kullanmaya basladım 2 ya da 3 kez yeniden baslattı ara ara dönemlerde, bugun cebimdeyken bi anda kapanmış telefonun üst kısmında az bir ısınma vardı sonra bataryasının bıtmesını bekledim fakat hiçbir tepki alamadım pcde de görmedi acemiyim ilgilenecek arkadaşları bekliyorum.

Oyla:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
Buyuk ihtimal benim basima gelen is sanada olmus arkadas . Dedine gore tamircinin sarj soketi anakart kismi gitmis .muhtemelen 100 tl masraf oluyor. Bendeki 5s plus da durduk yere isindi sonra saji bitti bidaha sarj olmadi acilmadi. İstanbulda isen formdaki selduman bey var o yapiyor . İstanbul disi ise bilemicem .tamirci usta bulmak zor

Oyla:

inanckurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
inanç kurt
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Buyuk ihtimal benim basima gelen is sanada olmus arkadas . Dedine gore tamircinin sarj soketi anakart kismi gitmis .muhtemelen 100 tl masraf oluyor. Bendeki 5s plus da durduk yere isindi sonra saji bitti bidaha sarj olmadi acilmadi. İstanbulda isen formdaki selduman bey var o yapiyor . İstanbul disi ise bilemicem .tamirci usta bulmak zor
Teşekkür ederim hepsiburada dan aldım garantiye göndermek pişman edermi peki bilgisi olan varmı ?

Oyla:

fantastic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Xiaomi 5s
Konular
8
Arkadaslar bende 5s var dune kadar yarim saat sarjda yuzde 70 oluyordu bugunse 1 gun durmasina ragmen yuzde 40 oldu ve pili komple bitince kirmizi isik yanio sonuyor kendine gelip sarja baslamasi uzun suruyor neden olabilir acaba

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaslar bende 5s var dune kadar yarim saat sarjda yuzde 70 oluyordu bugunse 1 gun durmasina ragmen yuzde 40 oldu ve pili komple bitince kirmizi isik yanio sonuyor kendine gelip sarja baslamasi uzun suruyor neden olabilir acaba

Şarj girişi kirlenmiş olabilir mi acaba?

Oyla:

fantastic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Xiaomi 5s
Konular
8
Cozuldu arkadaslar sorun amerikan prizini normal prize cevirici aparat prize takiliyken arada bi temazsizlk yapiyormus buda telefonu sarji bi gorup gormemesine neden olmus surekli ve sarj pnp si devresini kisa decmvre yapmis tamir gorunce duzeldi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt