Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
Telefonu bügün şarjı yüzde 50 civarlarındayken şarjdan çektim cebime koyup evden çıktım evden çıkınca telefona baktım ekran tamamen gitmişti ve cihaz fazla ısınıyodu açmaya çalıştım açamadım cihazı. bi süre sonra ısınması geçti ama ne şarj oluyor ne pc ye bağlanıyo ne fastboot moda giriyo cihaza ne oldu bilgi verebilir misiniz ve nasıl düzelir bu durum

Onur Mi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Mi
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Şarj bittikten sonra hiçbir şekilde açılmayan mi5imi şöyle açtım umarım faydasi olur.
Mi5i adaptöre bağlıyoruz adaptörü prize sok çıkar yapıyoruz pil animasyonunu gorene kadar.Gecmis olsun.

Oyla:

Tsksn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tsksn
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Şarj bittikten sonra hiçbir şekilde açılmayan mi5imi şöyle açtım umarım faydasi olur.
Mi5i adaptöre bağlıyoruz adaptörü prize sok çıkar yapıyoruz pil animasyonunu gorene kadar.Gecmis olsun.
Teşekkürler Hocam fakat bataryayı değiştirdim, yine olmadı. Uzman arkadaşların söylediği gibi 8994 güç entegresi in değişmesi gerekiyor büyük ihtimal.

Oyla:

Ahmet Kırmızıgül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5
Konular
0
mi5 prime %30 şarjda iken kapandı hiçbir şekilde ekran açılmıyor. pc ye bağladığımda mi5 olarak görünüyor ancak 10 saniyede bir bağlantı kesilip tekrar geliyor. cihazım rootlu ve lineageos 16 romu yüklüydü

Oyla:

GörkemK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mİ 5 Prime
Konular
2
Aynı sorun bendede vardı tamirciye götürdüğümde anakartta ciddi sorun oldugunu söyledi yarın telefonun garanti firmasına teslim edip yaptıracağım

Oyla:

Ahmet Kırmızıgül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5
Konular
0
Aynı sorun bendede vardı tamirciye götürdüğümde anakartta ciddi sorun oldugunu söyledi yarın telefonun garanti firmasına teslim edip yaptıracağım
Tamirciye götürdüğümde aynı yanıtı aldım cihazımın garantiside bitmişti sizin cihazınız garantiden geldikten sonraki durumunu paylaşabilirmisiniz

Oyla:

endezyar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cemil
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
0
Xiaomi mi5 kullanıyorum tlf kapandı açılmıyordu.Bataryayı da değiştirdim çözüm olmadı.youtube de videoyu seyrettim bende tükürüğümle parlak arka iletken plakları temizledim tlf açıldı.Şaka gibi.. :) telefoncular çözüm bulamadı bu video buldu.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt