Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
Telefonu bügün şarjı yüzde 50 civarlarındayken şarjdan çektim cebime koyup evden çıktım evden çıkınca telefona baktım ekran tamamen gitmişti ve cihaz fazla ısınıyodu açmaya çalıştım açamadım cihazı. bi süre sonra ısınması geçti ama ne şarj oluyor ne pc ye bağlanıyo ne fastboot moda giriyo cihaza ne oldu bilgi verebilir misiniz ve nasıl düzelir bu durum

smlbrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi5
Konular
3
Merhaba, cihaz aniden cebimdeyken kapandı ve açılmadı. gerekli tüm işlemleri yaptım. Arka kapağı söküp test point ile aygıt yöneticisinden 9008i gördüm. mi flash tool ile stabil sürümü attım. Fakat sonuç yine aynı hiçbir şekilde açılmadı. Bir yerde hata mı yaptım diyeceğim, hayır gayet de burada yazılanlardan bilgi edinip yola çıkarak işlemleri sırasıyla yaptım. Acaba sorun ne olabilir ? bl açık değil
Telefoncuların hiçbiri de anlamıyor anakart bozuk deyip geçiştiriyor. Çözüm bulamadım ykok mu yardımcı olacak biri

Oyla:

gecegelen06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
levent
Cihazım
mi5
Konular
4
Merhabalar. Cihazinizi araç sarjiyla yada kutudan cikan amerikan tipi sarjlami sarj ediyordunuz.
Cihazi sarja takinca led te tepkime yoksa. Anakart arizasi oluyor. cihazi pc ye bagladiginizda baglanti sesi hiç gelmiyorsa ve ledde tepkime yoksa Yuksek ihtimal anakart
Benim mi5 te ayni sorun var telefon acilmiyor tepki yok Ankara'da nerede yaptirabilirim telefonu

Oyla:

nkutuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
neslihan
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Benim mi5 te ayni sorun var telefon acilmiyor tepki yok Ankara'da nerede yaptirabilirim telefonu
Telefonunuzu Ankara'da yaptırabildiniz mi acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar. Cihazinizi araç sarjiyla yada kutudan cikan amerikan tipi sarjlami sarj ediyordunuz.
Cihazi sarja takinca led te tepkime yoksa. Anakart arizasi oluyor. cihazi pc ye bagladiginizda baglanti sesi hiç gelmiyorsa ve ledde tepkime yoksa Yuksek ihtimal anakart
Merhaba, dün telefonumun ekran parlaklığını ne kadar artırmaya çalışsam da artmıyordu ve kasar gibi çok yavaş işlem yapılabiliyordu ne güç tuşu ne de ses tuşu çalışıyordu sonra telefonum kapandı açılmadı şarja taktım ışığı yanmıyordu ve tepki vermiyordu sabah tekrardan şarja taktım yine şarj olmuyordu ama sonrasında geldiğimde telefonu açılmış olarak buldum şarj olmamış yine ses ve güç tuşu çalışmıyordu arama yapınca da sesim karşı tarafa gitmiyo yine aradan biraz zaman geçtikten sonra ekranı kilitlemek için güç tuşunun çalıştığını fark ettim ama uzun basınca telefonum kapanmıyordu müzik falan açtığımda da sesi çıkmıyor biraz önce fabrika ayarlarına döndürdüm ve bu sefer güç tuşu hepten gitti ekrani kilitleyemiyorum napmam gerekiyor acaba yardımcı olabilir misiniz

Son düzenleme:
Oyla:

sinan943

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
İyi günler öncelikle. Bundan bir hafta önce telefon kapanıp hiç bir şekilde açılmadı. Telefon tamircisine verdim 100 lira karşılığında yaptı. Şu an yine aynı hata var telefon durduk yere kapandı açılmıyor ve hiç bir tepki vermiyor. Bilgisayara taktığım zamanda telefonda herhangi bir belirti olmayıp aygıt yöneticisinde 9008 olarak görünüyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İyi günler öncelikle. Bundan bir hafta önce telefon kapanıp hiç bir şekilde açılmadı. Telefon tamircisine verdim 100 lira karşılığında yaptı. Şu an yine aynı hata var telefon durduk yere kapandı açılmıyor ve hiç bir tepki vermiyor. Bilgisayara taktığım zamanda telefonda herhangi bir belirti olmayıp aygıt yöneticisinde 9008 olarak görünüyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Telefon tamircisi ne diyor bu duruma

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

sinan943

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Tamircide başka şehre yolladı. Tamir sonucu hakkında onunda bilgiis yok. Geldikten 2 hafta sonra yine aynı hata oldu. Ben rom atmaya çalışıyorum ama receiving diye başlayan bi hata veriyor

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tamircide başka şehre yolladı. Tamir sonucu hakkında onunda bilgiis yok. Geldikten 2 hafta sonra yine aynı hata oldu. Ben rom atmaya çalışıyorum ama receiving diye başlayan bi hata veriyor
Telefon kendiliğinden kapanalı bir hafta mı oldu, 3-4 hafta mı... Kapanmadan önce herhangi bir şey yaptınız mı

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
donanımsal bir arıza, power entegresinden kaynaklanıyor gibi

Oyla:

binyuz44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xioami mi 5
Konular
1
Aynı sorun bende de oldu. Telefon parke zemine düştü sadece koruyucu cam çatladı ve arka kapak tutucu ayaklarından biri kırıldı. Biraz da çerçeve yamuldu. Neyse düzelttim kapağı geri taktım aradan bir süre geçti telefon kendiliğinden kapandı ve açılmadı şarj almadı pc görmedi. Vidaları söktüm pilin bağlı olduğu soketi çıkartıp taktım ve açıldı. Bir kaç kez böyle yine oldu en son vidaları takmadan arka kapağı oturttum. Kapandığı zaman sök tak yapıyorum soketi sonra açıp normal kullanmaya devam ediyorum. Son yazılım güncellemesinden sonra WiFi problemi oluştu. 2 seneden fazladır sorunsuz kullanıyordum ömrü tamam sanırım

Oyla:
Üst Alt