Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
Telefonu bügün şarjı yüzde 50 civarlarındayken şarjdan çektim cebime koyup evden çıktım evden çıkınca telefona baktım ekran tamamen gitmişti ve cihaz fazla ısınıyodu açmaya çalıştım açamadım cihazı. bi süre sonra ısınması geçti ama ne şarj oluyor ne pc ye bağlanıyo ne fastboot moda giriyo cihaza ne oldu bilgi verebilir misiniz ve nasıl düzelir bu durum

gossde

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gözde
Cihazım
miui 5s plus
Konular
0
Kilidin kalkıp kalkmadığını bilmiyorum. Kapatma ve ses tuşuna birlikte bastığımda bootloader işareti çıkıyor. Açıkçası yazılımsal konularla ilgili pek bilgim yok.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Kilidin kalkıp kalkmadığını bilmiyorum. Kapatma ve ses tuşuna birlikte bastığımda bootloader işareti çıkıyor. Açıkçası yazılımsal konularla ilgili pek bilgim yok.
"fastboot oem device-info" komutu veriniz cihaza fastboot ta.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
Cihaz da isınma hisseddinizmi hic. Telefon sebepsiz isiniyor bu isı sonucu sarj almaz oluyor.eger sarj kabloyu taktinizda kirmizi isik yanip sonuyor hic acilmiyor ise sorun sarj soketi ile anakarti baglayann flex yaniyor . Sonuc ise servislik. Eger cihazi biraz kapatip islemci sogudukdan sanra deneyin eger acilir bir sure sarj alir kapanirsa sorun yazilimsal kendiniz halledersiniz . Tabi teli biraz sarj edebilirseniz oda telin isinma sorunu bir nebi dusuk tutarak basara bilirsiniz.
Bendede ayni sorunlar oldu birincide servislik . İkincide ise isinma sonucu tel sarj almiyordu . Durduk yere isi 58 59 derecelere cikiyor sarj almayi kesiyor kapaniyordu. teli sogutarak bir nebi sarj ettim ve yazilim atarak sorunu cozdum

Son düzenleme:
Oyla:

gossde

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gözde
Cihazım
miui 5s plus
Konular
0
Telefonu fastboot moduna alıp bilgisayara bağladığımda telefonu görmüyor. Komutu bilgisayardan vermem gerekiyor değil mi?
'fastboot' is not recognized as an internal and external command, operable program or batch file.

Oyla:

gossde

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gözde
Cihazım
miui 5s plus
Konular
0
Cihaz da isınma hisseddinizmi hic. Telefon sebepsiz isiniyor bu isı sonucu sarj almaz oluyor.eger sarj kabloyu taktinizda kirmizi isik yanip sonuyor hic acilmiyor ise sorun sarj soketi ile anakarti baglayann flex yaniyor . Sonuc ise servislik. Eger cihazi biraz kapatip islemci sogudukdan sanra deneyin eger acilir bir sure sarj alir kapanirsa sorun yazilimsal kendiniz halledersiniz . Tabi teli biraz sarj edebilirseniz oda telin isinma sorunu bir nebi dusuk tutarak basara bilirsiniz.
Bendede ayni sorunlar oldu birincide servislik . İkincide ise isinma sonucu tel sarj almiyordu . Durduk yere isi 58 59 derecelere cikiyor sarj almayi kesiyor kapaniyordu. teli sogutarak bir nebi sarj ettim ve yazilim atarak sorunu cozdum
Cihazda ısınma olmuyor. Şarjı %70 civarında ve şarj ettiğimde pil seviyesi artmıyor. Cihazı şarjdan çıkartıp bekleyip denedim, şarjdayken denedim, şarjdan çıkartır çıkartmaz denedim. Hiçbirinde yanıt alamadım.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Telefonu fastboot moduna alıp bilgisayara bağladığımda telefonu görmüyor. Komutu bilgisayardan vermem gerekiyor değil mi?
'fastboot' is not recognized as an internal and external command, operable program or batch file.
Bilgisayarınıza minimal adb indirip deneuin. Adb dosyaları bulunmuyor bilgisayarınızda.

Oyla:

gossde

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gözde
Cihazım
miui 5s plus
Konular
0
yükleyip tekrar komutu verdim.
Device tempered : false
Device unlocked : false
Device critical unlocked : false
Charger screen enabled : false
Display panel :
OKAY [ 0,063s]

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
yükleyip tekrar komutu verdim.
Device tempered : false
Device unlocked : false
Device critical unlocked : false
Charger screen enabled : false
Display panel :
OKAY [ 0,063s]
Cihazın bootloader kilidi kapalı. Edl kablo ile ya da testpoint ile rom atabilirsiniz.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

okanpolat01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
mi5
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Benimde şöyle bir sorunum var. Telefon bir kaç gün önce yavaş şarj olmaya başladı hatta bazen şarjdayken şarjı azalıyordu ve çok ısınıyordu. Birgün telefonun şarjı tamamen bitti ve kapandı sabah kadar şarjda beklettim açılmadı kırmızı ışık falan hiç tepki yok. Şimdi arkadaşın şarj aletini aldım onla akşamdan beri kırmızı ışık yanıp sönüyor ama açılıyor hiç bir tuş kombinasyonuyla. Pc ye bağladığımda hiç tepki vermiyor 9008 olarakta görmüyor. Daha önce kendim telefonu açtım açılması gerekiyorsa açabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Oyla:

yunutsen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus
Cihazım
mi 5 plus
Konular
0
Şarjınız varmıydı?
kapalı halde şarja taktığınızda led hızlı yanıp sönüyor mu?
kapalı halde usb ile pcye takıp, güç tuşuna bastığınızda aygıt yöneticisinde değişim oluyor mu?

benim mi5plus sarjda iken bir anda kapandı. pirize takınca kırımızı ışıkta yanmıyor , ama usb ile pc bağladığımda kırmızı ışık yanıp sönüyor. ancak açılmıyor.

Oyla:
Üst Alt