Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

smugglers

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan
Cihazım
HTC 10
Konular
0
Volte bende de yok, cok uğraşmadım. Odak sorununu bı nebze androıd 9 mı room ıle çözdüm. Kalite olarak memnunum kameradan ama bazen ıslemesı cok uzun sürüyor. İlk aldıgım zaman bende romlardan yılmıstım. Bı turlu stabil donmayan rom bulamamıstım en son ılk surumlere donmede çare buldum halada guncellemıyorum
kullandığınız rom hangisi hocam

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Bu telefondakı kamera odaklama sorunu hangi betadan sonra görülmeye baslandı bılen var mı? Veya tahmini zaman. Bende mı room 20.3.26 var ona göre daha eskı surume donmeyı düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mevcetin bu mesajda yazan kod olayını ılk mesaja ekleyebilir misiniz. Telefonun sabıt ınceleme konusu olmadığı için burada barı bulunsun. Bazen ozellıkle gcam xml lerınde bu kod olayı lazım oluyor belkı bırılerının ısıne yarar görür.

Bulabildiniz mi? Odaklanma sorunu olmayan romu??

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Mi Note 10'un son temsilcileri sanırım biz kaldık. Cihazı ilk aldığım günden beri memnunum Sadece 5260 mah'lık pilin hakkını yeterince veremediğini düşünüyorum. kamera konusunda pek bir sıkıntım olmadı. Fakat ilk aldığım zamanlara göre yani miui 11 sürümüne göre kalitesinde düşüş var Onun dışında hala memnunum Bir de cihazın arayüzünün biraz daha hızlı olmasını beklerdim Poco x3 resmen uçuyor mi Note 10 biraz ağır kalıyor. Güncelleme açısından yetim bırakılmış bir cihaz gibi geliyor. parçaları pahalı olduğu için üretimi durduruluğundan beri güncellemeler daha geç geliyor. Umarım 12.5 ile iyi bir noktaya getirilir Ondan sonra daha da güncelleme almasına gerek yok.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
kullandığınız rom hangisi hocam
Mı room 11.0.3 stabil. Bunda canımı sıkan şey ekranı kapatınca tekrar aydınlanması. Yuz tanıma aktıf olduğu için kilidi acıyor bazen. Parmak ızını ekran kapalıyken goster ile çözülüyor ama o zamanda cok garip bı sekılde 1-2 pıxelde ısık sızması yapıyor
Bulabildiniz mi? Odaklanma sorunu olmayan romu??
Suan kullandıgım fena sayılmaz karanlıkta sorunlu biraz. Onuda pro mod ıle çözüyorum. Odaklamak ıcın ekrana uzun basmakta baska bır çözüm

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Mı room 11.0.3 stabil. Bunda canımı sıkan şey ekranı kapatınca tekrar aydınlanması. Yuz tanıma aktıf olduğu için kilidi acıyor bazen. Parmak ızını ekran kapalıyken goster ile çözülüyor ama o zamanda cok garip bı sekılde 1-2 pıxelde ısık sızması yapıyor

Suan kullandıgım fena sayılmaz karanlıkta sorunlu biraz. Onuda pro mod ıle çözüyorum. Odaklamak ıcın ekrana uzun basmakta baska bır çözüm
Suan hangi romu kullaniyosun ki

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Mi Note 10'un son temsilcileri sanırım biz kaldık. Cihazı ilk aldığım günden beri memnunum Sadece 5260 mah'lık pilin hakkını yeterince veremediğini düşünüyorum. kamera konusunda pek bir sıkıntım olmadı. Fakat ilk aldığım zamanlara göre yani miui 11 sürümüne göre kalitesinde düşüş var Onun dışında hala memnunum Bir de cihazın arayüzünün biraz daha hızlı olmasını beklerdim Poco x3 resmen uçuyor mi Note 10 biraz ağır kalıyor. Güncelleme açısından yetim bırakılmış bir cihaz gibi geliyor. parçaları pahalı olduğu için üretimi durduruluğundan beri güncellemeler daha geç geliyor. Umarım 12.5 ile iyi bir noktaya getirilir Ondan sonra daha da güncelleme almasına gerek yok.
Hocam poco x3in ucmasinin nedeni işlemci ya da ram değil. Ekranin hz oranii yuksek. O yüzden.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hocam poco x3in ucmasinin nedeni işlemci ya da ram değil. Ekranin hz oranii yuksek. O yüzden.
Evet tabiki 120hz'nin farkı var ama miui 12 güncellemesi sonrası mi note 10'un ekranının hemen hemen 90 hz tazeleme hızına kavuşacağı haberleri vardı ama bırak 90 hz'yi uygulama açılış hızı olsun geçişler olsun çok hantal. miui 12.5i bekliyoruz artık umudumuz ondan

Üst Alt