Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam çizim programı yazıp herhangi birini indirmiştim. Ama bendeki aşağıdaki gibi. Ayrıca bendeki sorunun videosunu çektim, oda aşağıdaki linkte bulunmakta.

geliştirici seçeneklerden dokunan yeri gösterme ve işaretçi yerini aç öyle bak. programdan olacağını sanmıyorum ben.

Konyahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Ahmet
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
0
Xiaomi Note 10 konusunda en şanssız kullanıcı benim galiba :)

Yurt dışı telefon aldığım ve ekranın dokunmatiğinde sıkıntı çıktığından bahsetmiştim. Yurt dışı telefondan soğuduğum ve aldığım kişiyede sonradan güvensizlik oluştuğu için aldığım fiyatın 200 lira altına telefonu iade ettim.

Sonra kampanyaları takip edip 4999 TL ye N11 Mi Store'dan beyaz renk Xiaomi Note 10 satın aldım ve bu gün elime ulaştı. Ancak gelen telefonda maalesef bozuk çıktı. Ekranın üst kısmından alt kısmına kadar inen bir çizgi bulunmaktaydı. Servis menüsünden kırmızı ekrana alınca daha fazla belli olan bir çizgiydi. Bu sebeple bu gün kargodan teslim aldıktan bir kaç saat sonra değişim için geri kargoya verdim. Nasıl bir değişim politikası izleyecekler göreceğiz.

En sonunda sorunsuz çalışan bir Xiaomi Note 10 sahibi olacakmıyım merak ediyorum :)

Sessizharflik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mali
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
0
Merhaba,
Ben yaklaşık bir haftadır kullanıyorum cihazı ve çok beğendim, sadece şu takılıyor kafama ,cihaz çok şık ,kılıfla kullanıyorum zarar görmesin diye, ama kılıfsız harika duruyor,acaba kaplama filan gibi bi seçenek varmıdır kılıfsız kullanınca çizilmeleri engellemesi adına

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba,
Ben yaklaşık bir haftadır kullanıyorum cihazı ve çok beğendim, sadece şu takılıyor kafama ,cihaz çok şık ,kılıfla kullanıyorum zarar görmesin diye, ama kılıfsız harika duruyor,acaba kaplama filan gibi bi seçenek varmıdır kılıfsız kullanınca çizilmeleri engellemesi adına
Kaplama yapılıyor Kocaeli özelinde yapan bir yer biliyorum ama yeriniz neresi sizin?

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Antalya'da bildiğiniz kaplama veya ekran koruyucu yapan bir yer var mı?

c311at

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nimet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Bir dosya yada güncelleme indirene kadar insanın canı çıkıyor.Yere vurup param parça edesim geliyor..
Mesela şuan güncelleme geldi mıu v12.1.3.0 bir türlü inmek bilmedi..Acaba varmı bunun bir çözümü?

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2

smugglers

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan
Cihazım
HTC 10
Konular
0
merhabalar, kamera sekmelerinden videoya geçtiğimde ekran donup kalıyor. Tekrar kameraya geçtiğimde görüntü geri geliyor. Uygulamalar üzerinden video cekebiliyorum mesela whatsapptan. Neden kamera üzerinden video modunu açamıyorum bir fikriniz var mıdır?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Mi Note 10 Lıte ile farkı nedir tasarım hariç ? Arada 1000 liraya yakın fiyat farkı varda.

Üst Alt