Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

sadtneverdie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Arkadaşlar aptx destekli bir kulaklık aldım anca ne yaptıysam codec i değiştiremedim. Sürekli sıfırlanıp sbc ye dönüyor. Bir fikriniz var mı? 11.1.1 kullanıyorum.

unutulan6767

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi note 10
Konular
11
onlarca rom değiştim , ama batarya %100 den %85 e kadar hızlı düşüyor. sonrasında kararında gidiyor. Bu durumun nedeni ne olabilir sizce ? rom kaynaklı olduğunu düşünmüyorum artık. telefonu alalı 1 yıl oldu

bra85der

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alparslan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Arkadaşlar aptx destekli bir kulaklık aldım anca ne yaptıysam codec i değiştiremedim. Sürekli sıfırlanıp sbc ye dönüyor. Bir fikriniz var mı? 11.1.1 kullanıyorum.
Hocam merhaba. Bu sorunu çözebildiniz mi? Note 9 pro kullanıyorum, bağlantıda aptx gösterse de cihazın desteklemediğini ve aslında bağlantının aptx olmadığını anlayabiliyorum. Ben de örnek hızı, bitleri veya kodlayıcıyı değiştirmeye çalışıyorum; ancak sıfırlanıyor. Üst model almama ramak kaldı, lütfen çözdüğünüzü söyleyin...

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
onlarca rom değiştim , ama batarya %100 den %85 e kadar hızlı düşüyor. sonrasında kararında gidiyor. Bu durumun nedeni ne olabilir sizce ? rom kaynaklı olduğunu düşünmüyorum artık. telefonu alalı 1 yıl oldu
Android 9 sürümlerını denedınız mı. Batarya optımızasyonu yöntemleri var ; ıse yaramaz muhtemelen ama deneyebilirsiniz.

Ben uzun suredır Android 9 dayım. 12.5 hakkında olumlı yorumlar okursam guncelleme yapacagım bende. Yoksa şişme oldukca sıfırlar sıfırlar devam ederım 9 da :)

sadtneverdie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Hocam merhaba. Bu sorunu çözebildiniz mi? Note 9 pro kullanıyorum, bağlantıda aptx gösterse de cihazın desteklemediğini ve aslında bağlantının aptx olmadığını anlayabiliyorum. Ben de örnek hızı, bitleri veya kodlayıcıyı değiştirmeye çalışıyorum; ancak sıfırlanıyor. Üst model almama ramak kaldı, lütfen çözdüğünüzü söyleyin...
Sorunu çözemedim ama merak ettim aptx olmadığını nasıl anlıyorsunuz?

ozanus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ayhan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Mi not 10 iyi mi kötü mü hala anlam veremedim ben. 2 gündür xiaomi nin kendi ürünü olan air 2 yi bağlanamaya çalışıyorum ama olmadı. Eşleşiyor, bağlanıyor ama 10 saniye sonra kopuyor bağlantı. Note 8 e bağlıyorum canavar gibi çalışıyor. Mi 9s var ona bağlıyorum,çalışıyor ama mi note 10 da hep aynı şey. Anlayamadım bir türlü. Baaka bir sürü bluetooth cihaz deniyorum,hepsi bağlanıyor. Ne yapsam bilemedim. Sonunda kızacam değiştirecem telefonu. Kamera dert, kulaklık dert mi note 10 roomları zaten malum.

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
batarya döngü sayısı azalmış ondan dolayı.
yakın zamanda bu %50 kadar iner.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 9 sürümlerını denedınız mı. Batarya optımızasyonu yöntemleri var ; ıse yaramaz muhtemelen ama deneyebilirsiniz.

Ben uzun suredır Android 9 dayım. 12.5 hakkında olumlı yorumlar okursam guncelleme yapacagım bende. Yoksa şişme oldukca sıfırlar sıfırlar devam ederım 9 da :)
yorumlar ile haraket ederseniz sizin düşünmenizi anlamı yok
lakin düşük sürümde kalmanız ilerleyen zamanlar bir çok uygulama marhum kalmanız anlamına gelecekdir netfilix vb.. gibi.

SilverNitrate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Merhabalar. Koruyucu cam tavsiye edebilecek biri var mı? Uyumu sorun yaşatmayan türden, memnun olduğunuz

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
batarya döngü sayısı azalmış ondan dolayı.
yakın zamanda bu %50 kadar iner.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yorumlar ile haraket ederseniz sizin düşünmenizi anlamı yok
lakin düşük sürümde kalmanız ilerleyen zamanlar bir çok uygulama marhum kalmanız anlamına gelecekdir netfilix vb.. gibi.
valla artık uygulama güncellemelerinden de geçtik. netflixim yok whatsapp gibi şeylerde zaten uzun süre düşük sürümlere güncelleme veriyor. gerisi çokta önemli değil. yeni sürümlerde bazı özellikleri beğenmedim o yüzden geçmem

Merhabalar. Koruyucu cam tavsiye edebilecek biri var mı? Uyumu sorun yaşatmayan türden, memnun olduğunuz
şu güzel ama uygulaması dikkat ister yoksa oval olduğu için bi tarafı iyi yapışmaz. 4 aydır kullanıyorum sol taraf tam yapışmadı ama sorun olmadı fazla ilerlemedi kalkan yerler.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Cam değil ama nano koruyucu var. Gor marka. Kalkma yapmıyor uzun süre kullanırsınız. Akıllı phone sitesinde 2li paketi 40 lira .

Üst Alt