Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Merhaba not 10 aldım yeşil renk cihaz güzel iPhone 8 plus tan geçtim kayıt yapıldı ve eu beta rom kurdum bugün çok takılmalar var başka rom önerisi olan varmı arkadaşlar
Custom rom kullanıcaksan miroom stabil olanını tavsiye ederim ama resmi rom kullanıcaksan Endonezya,nın miui arayüzlü global romunu tavsiye ederim harika

ersinefe1984

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
0
Bu Endonezya resmi global fastboot romu istediğiniz tüm özellikler var arama rehber mesaj uygulaması ve ses kaydı miui
merhaba cihazda 2. hat ime kaydı var mi flash ile yuklediğimde imei ile ilgili sıkıntı olurmu. birde begenmeyip tekrar global rooma dönersem yine mi flash ile mi donulur. bu endonezyo roomunda turkce dil secenegi varmı ve guncellemeleri otadan mı yapıyoruz

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
merhaba cihazda 2. hat ime kaydı var mi flash ile yuklediğimde imei ile ilgili sıkıntı olurmu. birde begenmeyip tekrar global rooma dönersem yine mi flash ile mi donulur. bu endonezyo roomunda turkce dil secenegi varmı ve guncellemeleri otadan mı yapıyoruz
Merhaba 1-her ihtimale karşı efs yedeğinizi alın ben mi flash tool pro ile rom yüklüyorum kesinlikle imei gitmiyor 2-tekrar global roma yine mi flash ile dönülür temiz kurulum için şart 3-endonezya romu resmi global rom olduğu için Türkçe dil desteği mevcut ota,dan güncelleme geliyor ve ayrıca diğer resmi romlarda olmayan miui arayüzü mevcut arama rehber mesaj uygulaması ve ses kaydı tamamen miui şiddetle bu romu tavsiye ederim

Son düzenleme:

ersinefe1984

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
0
Merhaba 1-her ihtimale karşı efs yedeğinizi alın ben mi flash tool pro ile rom yüklüyorum kesinlikle imei gitmiyor 2-tekrar global roma yine mi flash ile dönülür temiz kurulum için şart 3-endonezya romu resmi global rom olduğu için Türkçe dil desteği mevcut ota,dan güncelleme geliyor ve ayrıca diğer resmi romlarda olmayan miui arayüzü mevcut arama rehber mesaj uygulaması ve ses kaydı tamamen miui şiddetle bu romu tavsiye ederim
Yukledim teskkur ediyorum ama bu roomun endonezya roomuna ait bilgi yok global room yaziyor ondada ama xiaomi sevmemin sebebidir tel efon uygulamasi google arama cok kotu telden sogumustum resmen

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Yukledim teskkur ediyorum ama bu roomun endonezya roomuna ait bilgi yok global room yaziyor ondada ama xiaomi sevmemin sebebidir tel efon uygulamasi google arama cok kotu telden sogumustum resmen
Rom,da ülke ve bölge kodları var ordan bakarsanız anlarsınız (EUX avrupa) (MIX global) (IDX endonezya) bu şekilde

ersinefe1984

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
0
Rom,da ülke ve bölge kodları var ordan bakarsanız anlarsınız (EUX avrupa) (MIX global) (IDX endonezya) bu şekilde
Birsey sormak istiyorum bu dediginiz romu kurduktan sonra twrp gitti tekrar yukledim cihaza uygun olani yukluyorum. Ama reboot sistem diyip sonradan kapatip twrp gecmek istedigimde xiaominin programi geliyor twrp acilmiyor nerde hata yapiyorum acaba

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hoca
Birsey sormak istiyorum bu dediginiz romu kurduktan sonra twrp gitti tekrar yukledim cihaza uygun olani yukluyorum. Ama reboot sistem diyip sonradan kapatip twrp gecmek istedigimde xiaominin programi geliyor twrp acilmiyor nerde hata yapiyorum acaba
Hocam global romlarda, Rootlamazsanız twrp silinir.Konuya göz atabilirsiniz.

ersinefe1984

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
0
Hoca

Hocam global romlarda, Rootlamazsanız twrp silinir.Konuya göz atabilirsiniz.
Tesekkur ederim usb hata ayiklamayi acmadigim icin twrp yuklenmiyormus. Suan twrp yuklu endonezya roomu kurdum root gitmis mi oluyor acaba magisk yuklu. Yonlendirdiginiz sayfadaki gibi root mu yapmak lazim yine

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Tesekkur ederim usb hata ayiklamayi acmadigim icin twrp yuklenmiyormus. Suan twrp yuklu endonezya roomu kurdum root gitmis mi oluyor acaba magisk yuklu. Yonlendirdiginiz sayfadaki gibi root mu yapmak lazim yine
Romu ilk kurduğunuzda root gider. Ama magisk flashladıysanız tekrar rootlanmış olur.

Üst Alt