Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
Böyle şık cihazları kılıfla kullanmak zorunda bırakıyorlar ya...
en mantıklısı çünkü seffaf kaplam cihaz ayni goruntude

Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Ben harika bir cam filmi ile kaplattım, yok gibi. Çok ergonomik bir kılıf aldım camla birlikte. Sorunsuz kullanıyorum. Bu arada kamera çıkıntısını kapatan bir kılıf almak önemli.

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Ben harika bir cam filmi ile kaplattım, yok gibi. Çok ergonomik bir kılıf aldım camla birlikte. Sorunsuz kullanıyorum. Bu arada kamera çıkıntısını kapatan bir kılıf almak önemli.
Nerede kaplattin fiyat?

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Arkadaşlar arama sırasında kaydetmiyor sizinde oylemidir ne yaptıysam olmadı bir çaresi varmi
Bu Endonezya resmi global fastboot romu istediğiniz tüm özellikler var arama rehber mesaj uygulaması ve ses kaydı miui

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Mİ8'den Mi Note 10 veya Note 10 Pro'ya geçmek mantıklı mı? Kameraları karşılaştırdığımızda gözle görülür fark var mı ? Mi8 12MP olmasına rağmen Redmi Note 8 ve Mi9T'den daha güzel fotoğraflar çekiyor.

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Nerede kaplattin fiyat?
2 adet cam 55 lira, kılıf 35 lira. Satın alıp kargodan gelince bir telefoncuya gidip kaplattım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mİ8'den Mi Note 10 veya Note 10 Pro'ya geçmek mantıklı mı? Kameraları karşılaştırdığımızda gözle görülür fark var mı ? Mi8 12MP olmasına rağmen Redmi Note 8 ve Mi9T'den daha güzel fotoğraflar çekiyor.
Ben de karşılaştırmalarda hep bu hataya düştüm zamanında. Sadece foto çekimine bakmayın. Yanyana tutup zoom yapın mesela. Mi8'de görüntü kötü olmaya başladığında bile Note10'un hala çok net olduğunu göreceksiniz. Sadece foto çekmekle ölçülemiyor. Bir sürü kontrol etmeniz gereken özellik var. Geçin bence, Mi Note 10 kamera konusunda harika.

Bu Endonezya resmi global fastboot romu istediğiniz tüm özellikler var arama rehber mesaj uygulaması ve ses kaydı miui
Hocam bunu global romdayken fastboot ile mi kuruyoruz yani? Benim hem globalde kalmam gerekli hem de miui rehber kullanmam gerekli. Sanırım aranan kan bu benim için.

Son düzenleme:

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
2 adet cam 55 lira, kılıf 35 lira. Satın alıp kargodan gelince bir telefoncuya gidip kaplattım.

Ben de karşılaştırmalarda hep bu hataya düştüm zamanında. Sadece foto çekimine bakmayın. Yanyana tutup zoom yapın mesela. Mi8'de görüntü kötü olmaya başladığında bile Note10'un hala çok net olduğunu göreceksiniz. Sadece foto çekmekle ölçülemiyor. Bir sürü kontrol etmeniz gereken özellik var. Geçin bence, Mi Note 10 kamera konusunda harika.

Hocam bunu global romdayken fastboot ile mi kuruyoruz yani? Benim hem globalde kalmam gerekli hem de miui rehber kullanmam gerekli. Sanırım aranan kan bu benim için.
Evet aradığınız bütün uygulamalar bu romda mevcut bende sizin gibi miui arayüzlü resmi tomu seviyorum. Bu romu fastboot ile kuruyorsunuz

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Arkadaşlar elimde k20 pro var 8/256 modeli. 6/128 mi note 10 ile takas teklifi geldi grçmeli miyim sizce?

Üst Alt