Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Mi9 dan geçen biri olarak çok memnunum.Mi9 da 4 saat ekran sitelerinden 11 12 saatlere kadar çıkan note 10 fazlasıyla memnun ediyor.Tek sıkıntı kamerada ki render süresi ki oda beni fazla rahatsız etmiyor.
Hocam hangi rom yüklü.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Global stabil hocam 11.0.8
Arama ve rehber uygulaması mi arayüzüne sahip değil sizde de öylemi. Bir de telefon da kart yoktu boşta duruyordu 70.80 lar da iken ertesi gün 100de 40 şarj gitmiş resmen rezalet. Global stabil 11.0.7 yüklü. Güncelleme de yok kontrol ettiğim de. Sizde boşta bekleme de ne kadar şarj yiyiyor. Genel bir batarya bilgisi alabilir miyim.

VIEMORTEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
note 10
Konular
2
Arama ve rehber uygulaması mi arayüzüne sahip değil sizde de öylemi. Bir de telefon da kart yoktu boşta duruyordu 70.80 lar da iken ertesi gün 100de 40 şarj gitmiş resmen rezalet. Global stabil 11.0.7 yüklü. Güncelleme de yok kontrol ettiğim de. Sizde boşta bekleme de ne kadar şarj yiyiyor. Genel bir batarya bilgisi alabilir miyim.
Google arayüzü var bende de aynen hocam.Şarj konusunda çok memnunum ben geceleri maksimum 2 3 şarj gidiyor.2 günde 1 takıyorum akşamları...

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Selamlar. Endonezya global rom unda mi nin mesajlaşma ve tlf uygulamasını kullanıyor. Yaklaşık 3 haftadır kullanmaktayım. Şarjı iyi gidiyor. Ayrıca tlf ve msj laşma uygulamaları 10 numara. Forumda var. Tavsiye ederim.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Selamlar. Endonezya global rom unda mi nin mesajlaşma ve tlf uygulamasını kullanıyor. Yaklaşık 3 haftadır kullanmaktayım. Şarjı iyi gidiyor. Ayrıca tlf ve msj laşma uygulamaları 10 numara. Forumda var. Tavsiye ederim.
twrp ile mi kurdunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar şimdi baktım da benim telefon arka kapağı plastik gibi yanlış izlenim mi veriyor yoksa gerçekten plastik mi? çok dandik bir malzeme gibi hissiyatı var. model mi not 10 pro.

Son düzenleme:

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
twrp ile mi kurdunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar şimdi baktım da benim telefon arka kapağı plastik gibi yanlış izlenim mi veriyor yoksa gerçekten plastik mi? çok dandik bir malzeme gibi hissiyatı var. model mi not 10 pro.
Selamlar. Ben twrp den yükledim yeni çıkan versiyonunu.

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Aynen katılıyorum.

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
3 haftadır kullanıyorum yeterli bir cihaz kamera olarak üst seviyede

erkn2544

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mıuı10
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhaba not 10 aldım yeşil renk cihaz güzel iPhone 8 plus tan geçtim kayıt yapıldı ve eu beta rom kurdum bugün çok takılmalar var başka rom önerisi olan varmı arkadaşlar

Üst Alt