Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Merhaba not 10 aldım yeşil renk cihaz güzel iPhone 8 plus tan geçtim kayıt yapıldı ve eu beta rom kurdum bugün çok takılmalar var başka rom önerisi olan varmı arkadaşlar
miroomdayım, takılma falan yok 20 gündür

Drmzdgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Bende huawei mate 20 pro dan sonra Mi note 10 siparişi verdim. İlk defa xiaomi ekosistemini kullanıcam sizce huaweiden geçişte xiaomi arayüzünden pişman olur muyum?
Her yerde stabil olmadığı yönünde yorumlar okuyorum bu beni tedirgin ediyor açıkçası. Ayrıca doğal olarak her zaman 108 mp resim çekmeyeceğimiz için standart kamerası tatmin eder mi?
Şimdiden teşekkürler

rucler26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xioami mi6
Konular
7
Kaça aldınız cu cc9 ile global versiyon farklımı piyasada 3500 ile 7000fiyatlama var nefen bukadar farkvar tesekkür ler hayırlı olsun
İlk çıktığında ön sipariş ile 3200 aldım şimdi ucuzladı 3000 yada altı bulunabilir.garantisi yoktur.bu kadar zaman oldu çok memnunum

harputlu1071

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İleri
Cihazım
Xiaomi mi mix
Konular
0
İlk çıktığında ön sipariş ile 3200 aldım şimdi ucuzladı 3000 yada altı bulunabilir.garantisi yoktur.bu kadar zaman oldu çok memnunum
Benim bahsettipim model note 10 pro 256 gb çunkü 3yıl öncede mi mix almıştım 256 gb cepporttan kılıfını cıkarıp düşürdüğüm için şimdi ekrsn geliyor gidiyor ysptırmaktsnsa yeni canavar note 10 pro 256 gb alacam inşallah

rucler26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xioami mi6
Konular
7
Benim bahsettipim model note 10 pro 256 gb çunkü 3yıl öncede mi mix almıştım 256 gb cepporttan kılıfını cıkarıp düşürdüğüm için şimdi ekrsn geliyor gidiyor ysptırmaktsnsa yeni canavar note 10 pro 256 gb alacam inşallah
256 pro modelini alırsanız tabiki çok çok iyi.uzun süre sorunsuz kullanırsınız.şimdiden hayırlı olsun

MUHAMMET TEOMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHAMMET
Cihazım
Pocco x3pro
Meslek
OTO GALERİCİ
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba,
Mi Note 10/CC9 Pro modeli hakkındaki yorumlarınızı bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Ben kamerasını çok beğendim. Performans olarak alıştığımız bir işlemcisi var. Tasarımı çok hoş fakat tek el ile kullanım imkansız gibi birşey.
Merhaba mi note 10 kullanıyorum fakat aşırı ısınıyor nefe

alpercaglar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi5
Konular
2
uygun fiyata satan olursa ulaşsın

nmm1716

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dftggy
Cihazım
mi6
Konular
0
arkadaşlar wifi internet paylaşımı yapamıyorum. sadece mobil veriyi paylaşabiliyorum. sorun nedir acaba.
kullandığım rom xiaomi.eu.20.3.26

Üst Alt