Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Anakarta müdahele ile onarım yapıldığını iddia edenler var gelişme olursa burdan paylaşacağım.

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Anakarta müdahele ile onarım yapıldığını iddia edenler var gelişme olursa burdan paylaşacağım.
inşaallah sonuç alırsınız AspecTR gibi arkadaşlar tamamiyle anakartın yandığını söylesede ben en kötü anakart üzerindeki pprom un değişerek düzeleceğini düşünüyorum sonuçta bu lanetli yazılım oraya yüklendi ve veriler ordan okunup anakart işlendiğinden açılmıyor verileri kalıcı olarak ram ve işlemci depolamaz bunu düşünemiyorlar ne yazıkkı bakalım bulurlar çözümünü elbet haa servise göndersen anaakrt değişir çünkü servis yazılımsal olan hardbrickli telefonların bile anakartını değiştirmeye gidiyor yazılımla ayıktırmaya değil tecrübeyle sabittir

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
inşaallah sonuç alırsınız AspecTR gibi arkadaşlar tamamiyle anakartın yandığını söylesede ben en kötü anakart üzerindeki pprom un değişerek düzeleceğini düşünüyorum sonuçta bu lanetli yazılım oraya yüklendi ve veriler ordan okunup anakart işlendiğinden açılmıyor verileri kalıcı olarak ram ve işlemci depolamaz bunu düşünemiyorlar ne yazıkkı bakalım bulurlar çözümünü elbet haa servise göndersen anaakrt değişir çünkü servis yazılımsal olan hardbrickli telefonların bile anakartını değiştirmeye gidiyor yazılımla ayıktırmaya değil tecrübeyle sabittir
Yüklendikten sonra anakart zarar görüyor.Ama elbette bunu en iyi Zenex hocam anlar,umarım onun eline tez zamanda herhangi bir cihaz ulaşır.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Parça değişimi olmadan açılması mümkün değil zaten o yazılım oraya zarar veriyor çünkü

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Parça değişimi olmadan açılması mümkün değil zaten o yazılım oraya zarar veriyor çünkü
Yöntem bulunmuş eleman test point yaparak edl modda yazılım atiyo
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Neden bu cihazdan kimse memnun olamıyor anlamıyorum Ben 1 seneyi geciktir kullanıyorum çokta memnunum tek sorun benim açımdan video çekerken mikrofonu çok dandik düzgün ses kaydı alamıyor .Onun harici Şiir gibi telefon :) android 10 ufak bir güncelleme geldi o abuk subuk Google Chrome de donma olayida gitti.Android 10 da bu cihazı öldürene kadar kullanırım. Lütfen mi A3 lerinize iyi bakın (-_-)

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Mi a3 kullanmıyorum ama rezillik geçmiş olsun herkese umarım yurtdışı olan cihazlarıda yaparlar ücretsiz sonuçta bu parça ücrets
Yöntem bulunmuş eleman test point yaparak edl modda yazılım atiyo
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
telefonun açıldığınıda gösterse iyiymiş umarım çözülüyordur böyle yoksa yurtdışı cihazlara yazık olucak

vnjdhr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1

Doğrudur hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonun anakartına zarar geliyor diyoruz,komple değişiyor yani.

İnadına edl de edldiye tutturmuşsunuz.Herkes demiş,konuda da yazıyordu "anakarta zarar veriyor" diye.Neden okumamakta ve anlamamakta ısrar ediyorsunuz?Olay brick durumu değil.

Anakarta balyozla mı vuruyor da, zarar veriyor yazılım güncellemesi? :D

İbrahim00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Neden bu cihazdan kimse memnun olamıyor anlamıyorum Ben 1 seneyi geciktir kullanıyorum çokta memnunum tek sorun benim açımdan video çekerken mikrofonu çok dandik düzgün ses kaydı alamıyor .Onun harici Şiir gibi telefon :) android 10 ufak bir güncelleme geldi o abuk subuk Google Chrome de donma olayida gitti.Android 10 da bu cihazı öldürene kadar kullanırım. Lütfen mi A3 lerinize iyi bakın (-_-)
telefon zaten çok iyi bir telefon 1500 tl yken aldım 1500 tl ye bundan iyi yoktu özellikleri çok iyi ama tek sorunu güncelleme oda xiaomi nin güncelleme sorunu telefonla alakası yok bozuk güncellemeyi gönderiyorlar ve sonuç bu

videoda bende bir sıkıntı olmuyordu mikrofonu elinle kapatmadığına eminmisin çünkü videolardada bakmıştım mikrofonu normal ses veriyor.

Üst Alt