Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

cihanbzc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi mi a3
Meslek
Serbest
Konular
0
Bende de A11 e geçtikten sonra oldu. Öncesinde hiç bir sorunum yoktu.. Şuan tek sıkıntım bu..
bende de aynı sorun vardı ama bu android 10 sürümündeydi. A11 ile bu sorunu ben tekrar yaşamadım.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yemekten_sonra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Galaxy s4
Konular
2
Bende de A11 e geçtikten sonra oldu. Öncesinde hiç bir sorunum yoktu.. Şuan tek sıkıntım bu..
güvenlik güncellemesi almayı bekleyin bence, mayıs ayı güvenlik güncellemesinden sonra düzelir. yada telegramda mi a3 için gcam kanalı var oradan istediğiniz bir kamera uygulamasını indirip kurabilirsiniz. geniş açı çoğunda yok ama stock kameradan çok daha başarılı fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyorlar.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Aylar sonra foruma girdim ne var yok diye. Aynı muhabbetler devam ediyor. Kullanıcıların hayal kırıklıkları foruma yansımış. Hareket yok, heyecan yok.

Bu telefon Redmi değil, Mi serisine ait bir telefon. Buna rağmen sadece ortalama düzeyde bir yazılım desteği bile çok görüldü Mi A3'e. Kuyusu kazılırcasına global boyutta rezalet haberlerine sebep olunacak skandallara imza atıldı kaçıncı defa. Android One olarak sunulan bir telefonda böyle şeylerin görülmesi en hafif tabirle eşek şakası olabilirdi. Yazılım bakımından buz gibi soğuttu kullanıcılarını. Yakın çevremde bu hafta itibariyle dördüncü defa başka bir marka telefon sipariş edildi. Hafızalarda Xiaomi = Mi A3 = Hardbrick. Xiaomi'nin kendine bu ettiğini düşmanları edemezdi.

Üst Alt