Rom Mi 9 Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM İndirme Bağlantısı

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Genel anlamda güzel. Fakat üst menü de li, wifi hücresel veri vs alanı kaybolmuş. O alanı nasıl getirebilirim?

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Genel anlamda güzel. Fakat üst menü de li, wifi hücresel veri vs alanı kaybolmuş. O alanı nasıl getirebilirim?
Soldan çekince ekranı bildirimler, sağdan çekince ekranı kontrol paneli geliyor aradığınız yerler orada.

Cotyora

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
2
Fastboot linki çıkmış arkadaşlar Mi9 EEA (europe stable) için:

İlk mesaja ekleyebilirsiniz.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom linki konuya eklenmiştir.

brkskr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berk
Cihazım
mi9
Konular
1
Fazla şarj yemiyor mu?. Miui 11 daha uzun sarj ile gidiyordu.

volkanefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özbakar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Memur
Konular
1
Bu rom işini napıcaz mi 9 cihazım var cihaz da ilk custom bi rom vardı ama hangi seri vardı hatırlamıyorum miui 12 ye geçtim eu sürüme cihaz bitürlü dikini tutmadı dünde 20.7.2 sürümü geldi dahada beter oldu bu durumda şikayetim şarj ve ısınma hatırlayamadığım romda 6 saat ekran süresi alıyordum ısınma ise 4 saat 5 saat oyunda oynasa cihazda ısınma söz konusu değildi dış kasa sıcaklığı en fazla 38 lerı pubg için geçerli sıcaklık görüyordum suanki sıcaklıklar 47 civarı performans yönünden hiç bir şikayetim yok tek sıkıntım şarj ve ısınma

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Bu rom işini napıcaz mi 9 cihazım var cihaz da ilk custom bi rom vardı ama hangi seri vardı hatırlamıyorum miui 12 ye geçtim eu sürüme cihaz bitürlü dikini tutmadı dünde 20.7.2 sürümü geldi dahada beter oldu bu durumda şikayetim şarj ve ısınma hatırlayamadığım romda 6 saat ekran süresi alıyordum ısınma ise 4 saat 5 saat oyunda oynasa cihazda ısınma söz konusu değildi dış kasa sıcaklığı en fazla 38 lerı pubg için geçerli sıcaklık görüyordum suanki sıcaklıklar 47 civarı performans yönünden hiç bir şikayetim yok tek sıkıntım şarj ve ısınma

11.0.9.0 QFAEUXM sürümünü yüklerseniz hatırlayamadığınız ROM daki değerleri yakalayabilirsiniz.

volkanefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özbakar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Memur
Konular
1
11.0.9.0 QFAEUXM sürümünü yüklerseniz hatırlayamadığınız ROM daki değerleri yakalayabilirsiniz.
Hocam dün gece masik x 13.3 attım temiz kurulum herzamanki gibi global 11.05 global 11.06 ve aynılarını eu sürümleri , daha sonra MIUI 12 eu beta sürümleri stabil sürümü global MIUI 12 beta serisi stabil serisi hepsini denedim çözüm bulamadım bi sizin dediğiniz 11.09 kaldıydı denemediğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan denemediğim test aşamasında olan masik 13.3 hariç , revos , miroom , mipro , eu veya global olarak 11.04 ve sizin önerdiginiz 11.09 kaldı geri kalan bütün sürümleri denedim

volkanefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özbakar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Memur
Konular
1

Masik x13.3 antutu V8 testi dahil %100 şarjdan bu kullanıma kadar şuan yüzde 47 şarj var ekran süresi 4 saat doğru romu bulduk heralde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt