Rom Mi 9 Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM İndirme Bağlantısı

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Ana ekranda sola çekince gelen menü hala eski tip mi yoksa eudaki gibi mi bu sürümde

konusabilendilsizkitap

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
Xiaomi mi9
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;
-

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Merhaba, recovery indirme bağlantısı ile twrp kullanarak yüklersem cihaza attırdığımız IMEI silinir mi?

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
Kontrol panelinde veri kullanımı yok..süper duvar kağıtlarında ev indirilmiyor..şuanda..

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Ana ekranda sola çekince gelen menü hala eski tip mi yoksa eudaki gibi mi bu sürümde
Soldan ekranı çekince bildirimler geliyor, sağdan çekince kontrol paneli geliyor yeni tip

Oflu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9
Meslek
Finansçı
Konular
6
Teşekkür ederim erken bir şekilde miui12 arayüzne geçmek iyi oldu şahsen çok beğendim xiaomi yapıyor bu işi clap~~

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Soldan ekranı çekince bildirimler geliyor, sağdan çekince kontrol paneli geliyor yeni tip
Hayır bildirim panelinden bahsetmiyorum, su kısayollar ve hava durumu olan kısım, ana ekrandaki yardımcı ekran bölümü alttaki fotodaki gibi mi, bir de arama ve mesaj uygulaması Google mı yoksa MIUI mı

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Hayır bildirim panelinden bahsetmiyorum, su kısayollar ve hava durumu olan kısım, ana ekrandaki yardımcı ekran bölümü alttaki fotodaki gibi mi, bir de arama ve mesaj uygulaması Google mı yoksa MIUI mı
Mi 9T modelinden sonra çıkan cihazların hepsinde Google ile anlaşma yaptı ondan önce çıkan modeller arama ve mesaj uygulaması orijinal MIUI Google değil, ve tel reklamlı anlaşma yaptıkları cihazlar reklamsız menüler, uygulama çekmecesi senin resmini attığın değil orjinal Google markette olan.

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Mi 9T modelinden sonra çıkan cihazların hepsinde Google ile anlaşma yaptı ondan önce çıkan modeller arama ve mesaj uygulaması orijinal MIUI Google değil, ve tel reklamlı anlaşma yaptıkları cihazlar reklamsız menüler, uygulama çekmecesi senin resmini attığın değil orjinal Google markette olan.
Teşekkürler, reklamlı kalması kötü olmuş, orijinale dönme fikri bu sürüm de yalan oldu benim için

Üst Alt