Rom Mi 9 Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM İndirme Bağlantısı

Herol53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1
Benim için yine hayal kırıklığı...şarj konusunda kötü daha önemlisi yine şu bildirim sorunları devam ediyor...WhatsApp bildirimlerde bütün ayarlarım açık ama bildirim sesi bir geliyor bir gelmiyor bir türlü düzelmedi ve bu yazılımsal hatalardan dolayı telefonu satma aşamasına geldim bir daha asla xiaomi bulaşmam.

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Şarj konusunda bende hiç memnun kalmadım. Bildirim sorunlarıda devam ediyor allahtan akıllı saat kullanıyorum telefonda ses yok saat titriyorda bildirim geldiğni farkediyorum

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herol53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1
Yani bu kadar zor mu ya şu bildirimleri düzeltmek anlamadım...arkadaşımda redmi note 8 var onda bildirim sorunu yok nasıl oluyor bu telefonlar aynı işletim sistemini kullanıyor...en temel şey ya bildirimlerin sesini duymak.

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
global ne zaman çıkar acaba ?

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Yani bu kadar zor mu ya şu bildirimleri düzeltmek anlamadım...arkadaşımda redmi note 8 var onda bildirim sorunu yok nasıl oluyor bu telefonlar aynı işletim sistemini kullanıyor...en temel şey ya bildirimlerin sesini duymak.
Yok kardeşim bildirim de sıkıntı :) böyle büyük güncellemeler de aklında olsun MIUI 10 dan 11 e geçti, 11 den 12 ye geçti, hard format şart, temiz kurulum yaptım hiç bir sıkıntı yok, cihazın kayıtlı ise yapma, ve yapacak isen parmak izi yüz tanıma, Google dan çıkış yapmadan yapma.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hayır bildirim panelinden bahsetmiyorum, su kısayollar ve hava durumu olan kısım, ana ekrandaki yardımcı ekran bölümü alttaki fotodaki gibi mi, bir de arama ve mesaj uygulaması Google mı yoksa MIUI mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

arama/kişiler ve mesaj uygulaması miui

Güncellemeyi yaklaşık bir saat önce yaptım deneyeceğim hoşuma giderse kalır gitmezse 11.0.9.0 a geri dönerim.

Güncellemeden sonra takvim açılmadı bende fakat onuda apkmirror sitesinden indirip tekrar yükledim şuan sorunsuz.
Yeni bildirim panelini aç/kapa özelliği mevcut ben eski panele geçtim, yeni panel beni pek açmadı çok saçma olmuş.

Diğer konulardaki deneyimi mi bir kaç gün kullanımdan sonra yazacağım.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
İlk gün batarya kullanım durumunu paylaşmak istiyorum.

1 saat Wot (oyun)
1.40 saat Tomtom Go (GPS)
24 dakika İnstagram
10 dakika WhatsApp görüntülü görüşme

Chrome, Telegram, Fotoğraf vs.

6 küsür saat ekran süresi verdi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Bu roomdan merak edip masik 15 romuna geçmiştim dün yine bu roma geçiş yaptım fakat bölğe çin olarak kaldı değiştiremiyorum çözümü varmı??

volkanefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özbakar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Memur
Konular
1
Bu roomdan merak edip masik 15 romuna geçmiştim dün yine bu roma geçiş yaptım fakat bölğe çin olarak kaldı değiştiremiyorum çözümü varmı??
Hocam custom romdan global rom a geçince böyle hatalar oluyor fastboot rom atmanız gerek temiz kurulum olması lazım

volkanefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özbakar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Memur
Konular
1
arama/kişiler ve mesaj uygulaması miui

Güncellemeyi yaklaşık bir saat önce yaptım deneyeceğim hoşuma giderse kalır gitmezse 11.0.9.0 a geri dönerim.

Güncellemeden sonra takvim açılmadı bende fakat onuda apkmirror sitesinden indirip tekrar yükledim şuan sorunsuz.
Yeni bildirim panelini aç/kapa özelliği mevcut ben eski panele geçtim, yeni panel beni pek açmadı çok saçma olmuş.

Diğer konulardaki deneyimi mi bir kaç gün kullanımdan sonra yazacağım.
Hocam bende tavsiniz üzere 0.9.0 a geçmiştim geçen hafta MIUI 12 güncellemesi gelince dirde Avrupa versiyon ile deneyim dedim bana nedense bariz 0.9.0 daha hızlı daha akıcı geldi yine 0.9.0 a döndüm

Üst Alt