Soru Mi 5x Türkçe

sonofmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
mi4s
Konular
2
Arkadaşlar merhaba . Cihazım bu gün geldi ve gayet güzel bir telefon . yalnız çin ve ingilizce dilleri var . acaba türkçe dili var mı sitede rom olarak . google play kurdum ve ötesine geçemedim . sanırım unlock işlemi geçici yapılamıyor muş .Türkçe romu varsa onu kurmak istiyorum . yok egerki yok isie o zaman da global ingilizce olan güncelleme alan rom hangisi yazar mısınız ya da link verir misiniz

befearless76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
htc
Konular
0
arkadaşlar İstanbul içinde oturan ve geçen hafta çin den gelen mi 5x telefonuma eu rom kurup Türkçeleştirebilecek ve play store uygulamalarını(facebook,whatsapp vs..) yükleyebilecek birilerini arıyorum,yardım edebilecek kimse varsa minnet duyarım..

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
arkadaşlar İstanbul içinde oturan ve geçen hafta çin den gelen mi 5x telefonuma eu rom kurup Türkçeleştirebilecek ve play store uygulamalarını(facebook,whatsapp vs..) yükleyebilecek birilerini arıyorum,yardım edebilecek kimse varsa minnet duyarım..

Semt neresi, bootloader kilidi acik ise yardimci olurum.

Oyla:

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Maalesef henüz bootloader kilidi açılmıyor , ve global rom bu telefona gelmeyecek çünki sadece çinde satılıyor. Almak isteyen veya getirtmek isteyen arkadaşlar bu durumu göz önüne alın.

Oyla:
Üst Alt