Soru Mi 5x Türkçe

sonofmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
mi4s
Konular
2
Arkadaşlar merhaba . Cihazım bu gün geldi ve gayet güzel bir telefon . yalnız çin ve ingilizce dilleri var . acaba türkçe dili var mı sitede rom olarak . google play kurdum ve ötesine geçemedim . sanırım unlock işlemi geçici yapılamıyor muş .Türkçe romu varsa onu kurmak istiyorum . yok egerki yok isie o zaman da global ingilizce olan güncelleme alan rom hangisi yazar mısınız ya da link verir misiniz

befearless76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
htc
Konular
0
arkadaşlar telefonum mi 5x haftasonu geliyor,geldıkten sonra bu işlemleri(bootloader,rom kurma,türkçe yapma) istanbulda yaptırabileceğim bir yer varmıdır acaba,kim yardımcı olabilir acaba..

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
arkadaşlar telefonum mi 5x haftasonu geliyor,geldıkten sonra bu işlemleri(bootloader,rom kurma,türkçe yapma) istanbulda yaptırabileceğim bir yer varmıdır acaba,kim yardımcı olabilir acaba..

Forumda teknik destek ekibinden yardim alabilirsin ucretli. Fakat bir islem yapilamamakta suan, serverlar acik degil. Bir sure ingilizce kullanicaksin hattini takip. Hayirli olsun.

Oyla:

befearless76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
htc
Konular
0
teşekkür ederım,artık global rom çıkana kadar bekleyecegız herhalde,teknik destek ekibi nin yardımlarını bekliyoruz artık..

Oyla:

bayramq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
2
Selam arkadaşlar bendeki mi 5x birisi bootloader kilidi açılmadan miu9 yüklerim dedi. Nasıl yükleyecek ve stabil mi acaba yükleyeceğim rom.bilgisi olan varmı bu konuda

Oyla:

bayramq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
2
Bendeki mi5x fake rom yüklü şuanda.sizce ne yaptırayım orijinal rom çince ve İngilizce olan onumu yükleteyim yoksa miu9 ?

Oyla:

KUZEY MSTF

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kuzeyli
Cihazım
xiaomi 5x
Konular
0
Mi A1 yalın android var Türkçe, Birde EU rom var Türkçe, fakat ikisi içinde BL kilidinin kalkması lazım.
Maalesef 5X için xiaomi belirsiz süre serverleri kapattı, BL kilidini açamazsınız.
Şimdilik yüklü romla idare etmeniz gerekiyor. Global Türkçe rom çıkmadı 5X için.
GLOBAL TÜRKÇE ROM HALA ÇIKMADIMI ARKADAŞLAR

Oyla:

KUZEY MSTF

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kuzeyli
Cihazım
xiaomi 5x
Konular
0
Berk kardeşim telefonunu iyi günlerde,kazasız belasız kullan inşalah...Bu arada alan herkes iyi günlerde kullansın...Acele etmeyin telefon daha çok yeni....
suat bey bende mi5x aldım türkçe rom hala yüklenemiyormu acaba yardımcı olabilirmisiniz

Oyla:
Üst Alt