Soru Mi 5x Türkçe

sonofmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
mi4s
Konular
2
Arkadaşlar merhaba . Cihazım bu gün geldi ve gayet güzel bir telefon . yalnız çin ve ingilizce dilleri var . acaba türkçe dili var mı sitede rom olarak . google play kurdum ve ötesine geçemedim . sanırım unlock işlemi geçici yapılamıyor muş .Türkçe romu varsa onu kurmak istiyorum . yok egerki yok isie o zaman da global ingilizce olan güncelleme alan rom hangisi yazar mısınız ya da link verir misiniz

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Evet hocam yeni uygulama 72 saat süresi 72 saat beklemeniz gerekiyor sonra mi unlock tool ile bootloader kilidi açabilirsiniz.
72 saat bekleme sebebi ne? Ben mi unlock statuse hesap eklemeyi yapmamışım, hesap ekledikten sonra mı 72 saat beklemek gerekiyor?

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Evet hocam yeni uygulama 72 saat süresi 72 saat beklemeniz gerekiyor sonra mi unlock tool ile bootloader kilidi açabilirsiniz.
72 saat bekleme sebebi ne? Ben mi unlock statuse hesap eklemeyi yapmamışım, hesap ekledikten sonra mı 72 saat beklemek gerekiyor?

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
72 saat süresi hakkında bir bilgim yok hocam saçmalık güvenlik ile bir şey olabilir mi unlock status kısmından hesabı doğrulmakta fayda var hocam kilidi açarken sorun olmazsa sıkıntı yok :)

Oyla:

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Cihaz çalıntı olabilir diye 3 gün sahibinin cihazı uzaktan kilitlemesine fırsat tanımak için oluşturulmuş bir güvenlik önlemi.

Oyla:

teknogenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi pro
Konular
7
Bootloader kilitleri artık açılıyor arkadaşlar :)

Oyla:

Kocukluu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Devrim merhaba seni Mi5 forumundan biliyorum, hayırlı olsun telefonun bende 5X kullanıyorum 1 ay oldu, BL kilidini açan şanslı azınlıktan biriyim A1 romu resmen akıyor tavsiye ederim. Merak ettiğiniz birşey olursa yazın.
Slm mi 5x bl kilidi acikmidir nasıl anlarız.

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Ayarlar geliştirici seçeneklerinden MIUI unlock status kısmına bakınız locked yazarsa kilitlidir unlocked yazarsa değildir, veya minimal adb fastboot programını bilgisayarına kurup cihazı kapatıp usb kablo ile pc'ye bağlayın ses kısma ve güç tuşu ile fastboot modda alın cmd Açıp fastboot oem device-info komutunu verin ikinci mesajda Device unlocked :false yazıyorsa kilitlidir true yazarsa kilit açıktır.

Oyla:

Kocukluu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Ayarlar geliştirici seçeneklerinden MIUI unlock status kısmına bakınız locked yazarsa kilitlidir unlocked yazarsa değildir, veya minimal adb fastboot programını bilgisayarına kurup cihazı kapatıp usb kablo ile pc'ye bağlayın ses kısma ve güç tuşu ile fastboot modda alın cmd Açıp fastboot oem device-info komutunu verin ikinci mesajda Device unlocked :false yazıyorsa kilitlidir true yazarsa kilit açıktır.
Fastboot giremiyorum yardım edermisin

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Fastboot giremiyorum yardım edermisin
Ayarlardan MIUI sürümüne 5-6 kez dokunup artık siz geliştiricisiniz diye yazar hocam, ek ayarlar geliştirici seçeneklerinden MIUI unlock status kısmına bakınız mı?

Oyla:

rasimoruc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rasim
Cihazım
mi 5x
Konular
5
bugün ben cihazı aldım 72 saat beklemem gerekiyormuş açması için doğrumudur. birde serverlar aktif oldu türkçe global rom yakında gelirmi ki acaba yoksa portlanmış rom mu kullanacağız ?

Oyla:
Üst Alt