Soru Mi 5x Türkçe

sonofmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
mi4s
Konular
2
Arkadaşlar merhaba . Cihazım bu gün geldi ve gayet güzel bir telefon . yalnız çin ve ingilizce dilleri var . acaba türkçe dili var mı sitede rom olarak . google play kurdum ve ötesine geçemedim . sanırım unlock işlemi geçici yapılamıyor muş .Türkçe romu varsa onu kurmak istiyorum . yok egerki yok isie o zaman da global ingilizce olan güncelleme alan rom hangisi yazar mısınız ya da link verir misiniz

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Maalesef henüz bootloader kilidi açılmıyor , ve global rom bu telefona gelmeyecek çünki sadece çinde satılıyor. Almak isteyen veya getirtmek isteyen arkadaşlar bu durumu göz önüne alın.
kaynak?

Oyla:

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Xiaomi den mi5x portların açılması ile ilgili aldığım cevap. (Facebook Grubunda Bir Arkadaş Paylaştı)

Merhaba

Xiaomi'den selamlar!

Enstantane ile yardımcı oluyoruz teşekkür ederiz.

Gerçekten, Xiaomi 5 x cihazınızın önyükleyici kilidini açmayı ve boyuta verilen rahatsızlıktan dolayı pişmanlığınızı beklediğinizi anlıyorum.

Mobil güvenliğimizi artırmak için, cihazın kilidini açma mekanizması günümüzde güncellenmektedir.

Etkilenen cihaz 5X'tir. Bu zarfında 5X sahipleri cihazın kilidini açamayacaklardır. Planlı bakım şu anda devam etmektedir. Bu durumdan dolayı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Ayrıca, sadece Çin'de 5x'in sadece ROM'uyla uğraşıldığını ve sadece Çin'in satıldığını ve sadece onunla çalışması bildirmek isterim.

Xiaomi'nin yetkisiz bir satıcıdan satın alınacak ürünlerle ilgili Uluslararası Garanti veya garanti için herhangi bir hüküm sunmadığını lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi for resmi forumu sayfamız olan ile iletişim aşamasında kalmanızı rica ederim.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız önemli olur lütfen bize yazın, biz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Teşekkürler ...

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Xiaomi den mi5x portların açılması ile ilgili aldığım cevap. (Facebook Grubunda Bir Arkadaş Paylaştı)

Merhaba

Xiaomi'den selamlar!

Enstantane ile yardımcı oluyoruz teşekkür ederiz.

Gerçekten, Xiaomi 5 x cihazınızın önyükleyici kilidini açmayı ve boyuta verilen rahatsızlıktan dolayı pişmanlığınızı beklediğinizi anlıyorum.

Mobil güvenliğimizi artırmak için, cihazın kilidini açma mekanizması günümüzde güncellenmektedir.

Etkilenen cihaz 5X'tir. Bu zarfında 5X sahipleri cihazın kilidini açamayacaklardır. Planlı bakım şu anda devam etmektedir. Bu durumdan dolayı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Ayrıca, sadece Çin'de 5x'in sadece ROM'uyla uğraşıldığını ve sadece Çin'in satıldığını ve sadece onunla çalışması bildirmek isterim.

Xiaomi'nin yetkisiz bir satıcıdan satın alınacak ürünlerle ilgili Uluslararası Garanti veya garanti için herhangi bir hüküm sunmadığını lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi for resmi forumu sayfamız olan ile iletişim aşamasında kalmanızı rica ederim.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız önemli olur lütfen bize yazın, biz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Teşekkürler ...
Global romla işim yok zaten, bekleme sebebim global rom ciktiginda bl kilidi izninde verilecek olmasi :) ama cidden bilemiyorum telefona cok alistim ama kamerasi hic guzel degil, arka kamera isikta harikalar yaratiyor, on kamera isik karanlik fark etmiyor rezalet. Albenisi sadece tasarim(ekran buyuklugude dahil) ve arka kamera portre mod. Onun disinda mi5i cok ozluyorum

Sent from my MI 5X using Tapatalk

Oyla:

cengserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
P970
Konular
1
Benim aklıma takılan bir soru var, 5x çinde satılan versiyon ve miui arayüze sahip. A1 ise aynı telefonun global versiyonu ve android one arayüze sahip. A1in 5x ten farkı bir de band 20 desteği mi? A1 avrupada satışta sanırım ve bundan alsak sonra miui yüklesek olur mu?

Oyla:

befearless76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
htc
Konular
0
bootloader kılıdının açılmasını bekleyen kısılerden bırıyım,bu kılıdın açıldığı zamanı nasıl ogrenecegız acaba..açıldıktan sonra yardımlarınızla eu rom kurmak ıstıyorum..

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Benim aklıma takılan bir soru var, 5x çinde satılan versiyon ve miui arayüze sahip. A1 ise aynı telefonun global versiyonu ve android one arayüze sahip. A1in 5x ten farkı bir de band 20 desteği mi? A1 avrupada satışta sanırım ve bundan alsak sonra miui yüklesek olur mu?
İkisi aynı cihaz, aralarında fark yok.
Sorun olarak bahsedilen global romun hiç çıkmayabilecek olduğu, onun dışında çin romu için botloader kilidi açılabilir olduğunda, çin romu kurup kilidi açar, sonrada istediğiniz romu kurarsınız.
Fakat xiaomi den güncelleme desteği alınamayan bir cihaz biraz manasız olacaktır kanımca.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

befearless76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
htc
Konular
0
mi account hesabımdan yaptığım başvuru sonucu onay sms i geldi,bu sms den sonra mi unlock programını indirip gerekli işlemleri yaptıktan sonra eu romu kurabılırmıyım acaba..,birde İstanbul içinde oturan imei işine yardımcı olabilecek kimse varsa cok memnun olurum..

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
mi account hesabımdan yaptığım başvuru sonucu onay sms i geldi,bu sms den sonra mi unlock programını indirip gerekli işlemleri yaptıktan sonra eu romu kurabılırmıyım acaba..,birde İstanbul içinde oturan imei işine yardımcı olabilecek kimse varsa cok memnun olurum..
Kilidi açtıktan sonra twrp recovery kurup Xiaomi.eu romunu kurabilirsiniz.Bilgisi olmayanlar için MI5x serveri açıldı bilginize.

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Kilidi açtıktan sonra twrp recovery kurup Xiaomi.eu romunu kurabilirsiniz.Bilgisi olmayanlar için MI5x serveri açıldı bilginize.
teşekkürler, 1 saattir ibrahim hocam ile uşraşıyoruz, add accounts kısmında api 10008 hatası alıyordum, china vpn kurdum düzeldi, programdan tekrar denediğimde

couldn't unlock
After 72 hours of trying to unlock the device

Hatası alıyorum. 72 saat sonra bl açılacak demek mi bu ? Çünkü çevirdiğimde 72 saat sonra tekrar dene gibi birşey oluyor.

Program içinde bekleme olayı yeni mi geldi ?
Geçen sene mi5 satın alırken, satıcıdan bl izni verilen hesap da almıştım ve direk onaylamıştı program.

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
teşekkürler, 1 saattir ibrahim hocam ile uşraşıyoruz, add accounts kısmında api 10008 hatası alıyordum, china vpn kurdum düzeldi, programdan tekrar denediğimde

couldn't unlock
After 72 hours of trying to unlock the device

Hatası alıyorum. 72 saat sonra bl açılacak demek mi bu ? Çünkü çevirdiğimde 72 saat sonra tekrar dene gibi birşey oluyor.

Program içinde bekleme olayı yeni mi geldi ?
Geçen sene mi5 satın alırken, satıcıdan bl izni verilen hesap da almıştım ve direk onaylamıştı program.
Evet hocam yeni uygulama 72 saat süresi 72 saat beklemeniz gerekiyor sonra mi unlock tool ile bootloader kilidi açabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt