Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 303
Çözüm
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

cihatgss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cht
Cihazım
CngZ
Meslek
Mühendis
Konular
2
Ben yazılımcıyım hocam o yüzden buradan paylasım sağlamıyorum talep eden isteyen ulaşıyor
insanlara yardım etmeni eleştirmiyorum yanlış anlama ama bunun yazılımcılıkla ilgisi nedir ?

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
insanlara yardım etmeni eleştirmiyorum yanlış anlama ama bunun yazılımcılıkla ilgisi nedir ?

Olur mu hocam... Bu siteyi kuranlar, ücretsiz şekilde sunanlar, kendisinin de kullandığı custom romları yapanlar hep manavdır. Belki bilmezsiniz arada bir tane kasap ve iki tane de bakkal var. Ama yazılımcı olmadıkları için ücret vermeniz gerekmez :D

Yahu adamlar baştan aşağıya rom yazıp 1$'a satıyor... Alt tarafı bankacılık hatasına fix icat etmiş. 2$ veya üstü istesen açgözlüsün diyecekler, 1$ altına versen bu kadar yazmaya, uğraşmaya değmez. Bu kadar mı düştünüz, ne gereksiz iş anlamadım.

Oyla:

Rambotek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Ben yazdım size
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun arka ekran tabiki bunun temel sorunu yazılımsal malesef
hocam bana özelden yazabilir misin yardımcı olursan sevinirim mi 11 ultra kullanıyorum akbank hata veriyor

Oyla:

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Bilgisayardan adb ile alttaki kodu deneyin bakalım düzelecek mi. Belki en azından ücretsiz yardımcı olmaya çalışmış olurum.

adb shell pm disable-user --user 0 com.xiaomi.misubscreenui

----

Edit, işlemedi

Son düzenleme:
Oyla:

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

Oyla: Çözüm

master11399

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
mi 10 t
Konular
0