Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 304
Çözüm
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
Neredeyse 1 yıldır TEB'e giremiyordum. Önceden de yazdığım gibi denemediğim şey kalmamıştı.
Ancak sorun, sadece arka ekranı kapatmamla birlikte çözüldü 🤣 şaka gibi!
Çözümü bulan, öneren arkadaşa teşekkürler 👍

Oyla:

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Neredeyse 1 yıldır TEB'e giremiyordum. Önceden de yazdığım gibi denemediğim şey kalmamıştı.
Ancak sorun, sadece arka ekranı kapatmamla birlikte çözüldü 🤣 şaka gibi!
Çözümü bulan, öneren arkadaşa teşekkürler 👍
EFT havale denediniz mi hocam

Oyla:

omersalman63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Huawei Mate 20X
Konular
0
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım
Magisk Delta yı yükleyip Magisk Delta yı açıp Sağ üst taraftaki Çark a tıklıyorsun açılan yerde Magisk Hide var. Magisk Hide den istediğin uygulamayı Ekliyorsun. Magisk Hide ye Eklediğin Uygulamalar Cihazın Rootlu olduğunu Göremiyor ve Sorunsuz Kullanabliyorsun. ☺️

Oyla:

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Magisk Delta yı yükleyip Magisk Delta yı açıp Sağ üst taraftaki Çark a tıklıyorsun açılan yerde Magisk Hide var. Magisk Hide den istediğin uygulamayı Ekliyorsun. Magisk Hide ye Eklediğin Uygulamalar Cihazın Rootlu olduğunu Göremiyor ve Sorunsuz Kullanabliyorsun. ☺️
Root olmayan cihazlar örnek vermek gerekirse Akbank mobilde uygulamaya giriyor ancak EFT havale yaparken ekran paylaşımı hatası veriyor arka ekran ile alakalı bir sorun şuan sadece TEB ve Akbank da sorun var.

Oyla:

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
Keşke boştan yere bu kadar yazmak yerine konunun içeriğine baksaydınız, sorunun orjinal romda, rootsuz, bootloader kapalıyken de olduğunu görürdünüz.

EFT havale denediniz mi hocam
Evet, sorun yok (TEB'de). Akbank kullanmıyorum.
Arka ekran kapalıyken CepteTEB kurulumunu gerçekleştirdim. Giriş yaptım ve arka ekranı geri açtım, şuan gayet sorunsuz çalışıyor uygulama. Ekran bildirimi uyarısı falan da vermiyor.
Onca zaman çok basit bişeyden girememişiz. Sorf bu yüzden telefonu değiştirenler vardı.

Oyla:

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
uzun bi aradan sonra xiaomi mi 11 ultra ile dönüş yaptım bende 2 sorunum var birincisi akbank havale yapamıyorum hangi romu kurduysam sonuç aynı diğer sorunum da sıkıntılı bi yerde çalışıyorum ekran koruyucu bi kaç çeşit aldım ama kalktı hepsi düzgün uyan bulamadım

Oyla:

firatkilinc7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat KILINÇ
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
5
uzun bi aradan sonra xiaomi mi 11 ultra ile dönüş yaptım bende 2 sorunum var birincisi akbank havale yapamıyorum hangi romu kurduysam sonuç aynı diğer sorunum da sıkıntılı bi yerde çalışıyorum ekran koruyucu bi kaç çeşit aldım ama kalktı hepsi düzgün uyan bulamadım
Akbank için havale başlı başına sorun. Para göndermek istiyorsanız Keşfet>Sağ Üstte Asistana tıklayın. Asistan açıldıktan sonra para transferi yazıp gönderin. Ben para transferi işlemlerimi bu şekilde yapıyorum.

Oyla:

Fatih Esmer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

Oyla:

bayram 444555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bankacılık i
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
0
Mi 11 ultra bankacılığa giremiyorum Google strodeb virtual android indir dım kurulum yapamadım

Oyla:
Üst Alt