Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 303
Çözüm
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Kullandığın uygulamalar neler?
Arka plan işlem sınırını kapatın öyle deneyin.

Oyla:

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
ustapmyo Magisk ve Root sayfalarindan yardim istemenizi oneriyorum. Cunku magisk hide icin ince ayarlar var. Muhtemelen magisk i tespit edip ariza cikariyor.

Oyla:

yavuzozyaman1975

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi8
Konular
2
.merhaba aynı sorun bende de oldu mi 11 ultra ya geçince TEB Bankası internet bankacılığı na giremiyorum söylediğiniz bir uygulama var onda ince ayarlardan kaynaklı demişsiniz konuya hakimseniz biraz daha konuyu açabilir misiniz

M2102K1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Bu sorun Sahibinden uygulamasında da var ne yaptı isem düzelmedi muhtemelen rootla işlem yapınca düzelir gibi cince romda sorun yoktu türkce olan roma gecince oldu sorun...

Oyla:

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
.merhaba aynı sorun bende de oldu mi 11 ultra ya geçince TEB Bankası internet bankacılığı na giremiyorum söylediğiniz bir uygulama var onda ince ayarlardan kaynaklı demişsiniz konuya hakimseniz biraz daha konuyu açabilir misiniz

M2102K1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok hakim değilim açıkçası ama 5 6 ay once magisk kurmam gerekti ve bu sorunu asmak için magisk pluginleri kurdum 2 tane. Normalde magiskin içinde gömülü olarak geliyor hide seçeneği ama ekstradan pluginlerden bir tane daha indirmiştim ayrıca harici bir plugin indirmiştim onu da tanıtmıştım plugin olarak. Bu işlemler telefonu safety net kontrolü yapan bankacılık uygulamalarına karşı nötr hale getiriyor. Çeviri uygulamalarından faydalanarak harici indirdiğim plugini indirebilirsiniz.

Oyla:

ozgurerd19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgür
Cihazım
redmi pro
Konular
1
Bu sorun bende de var maalesef çözümü buldunuz mu?

Oyla:

SardeS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SardeS
Cihazım
A2,F1,Mi8-9-11u
Konular
3
Cesitli nedenleri var: Türkiyede satisi olmadigi icin Chazlarin Cinden geldigini tahminen.

Cihaz Cin +boot kilidi acik +Root+Global,EEa rom sonradan yüklü : Safety net Fail yapar Banka uygulamalari veya ödeme uygulamali sorun cikarir.Safety net gecmek icin Root kaldirip Boot Kilidini kapatsaniz dahi Rom acilmaz Recoveryde takili kalir ! Tekrar Boot Kilidini acmak yeterli Rom acilir.

Cihaz Cin + Boot kilidi acik +TWRP yüklü + EuRom(custom) yüklü : Safety net Success Banka ve ödeme uygulamalari sorunsuz calisir . Kendim kullaniyorum her yeni Miui versiyonunda magiksle ugrasmak zorunda kalmiyorum.

Tavsiyem Google ,Play Store ,Play hizmetleri ,Play Framework verilerini temizleyip telefonu yeniden baslatmak bazilarinda yardimci oluyor.

Oyla:

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
endonezya stock romu kur kurtul bu dertlerden

Oyla:
Üst Alt