Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 303
Çözüm
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
Çözüm için önce orjinal çin romuna geçtim (miui 13.0.9 stable), hiç bir uygulama yüklemeden evvel cepteteb yükleyip denedim. Sonuç başarısız.
Son ihtimal Bootloader kilidinden olabileceğini düşünüp bootloader kilidini de kapattım. Tekrar ilk uygulama olarak cepteteb kurdum ama yine olmadı. Şuan cihaz fabrika çıkışı gibi, orjinal çin romu yüklü ve bootloader kapalı, root falan hiç bişey yok ama yinede cepteteb açılmıyor.
Önceki telefonum mi note 10 da bootloader kilidi açık olmasına rağmen cepteteb sorunsuzdu :(

Oyla:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Çözüm için önce orjinal çin romuna geçtim (miui 13.0.9 stable), hiç bir uygulama yüklemeden evvel cepteteb yükleyip denedim. Sonuç başarısız.
Son ihtimal Bootloader kilidinden olabileceğini düşünüp bootloader kilidini de kapattım. Tekrar ilk uygulama olarak cepteteb kurdum ama yine olmadı. Şuan cihaz fabrika çıkışı gibi, orjinal çin romu yüklü ve bootloader kapalı, root falan hiç bişey yok ama yinede cepteteb açılmıyor.
Önceki telefonum mi note 10 da bootloader kilidi açık olmasına rağmen cepteteb sorunsuzdu :(
uygulamada izin verilenleri bi değiştirin hocam.
öyle deneyin
kamerayı vs kapatın

Oyla:

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Denedik hocam hiçbir ihtimal kalmadı artık sanırım

Oyla:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Bankaya belirtin hocam. Başkalarında da aynı sorun var diye

Oyla:

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
öyle deneyin
kamerayı vs kapatın
Youtubedaki çözümlerde "diğer uygulamaların üzerinde göster" ile ilgili ayarları kapatın diyor. Sistem uygulamaları dahil bütün uygulamaların diğer uygulamalar üzerinde göster iznini kapattım. Yok olmuyor. Bankaya şikayet ilettim ama dönüş olmadı.
Önceki telefonum mi note 10'da bl kilidi açık olmasına rağmen böyle bir hata vermiyor. Bu modelin romunda her ne varsa güvenlik açığı olarak algılıyor ve girişe izin vermiyor asla. Kayan pencereler özelliğinden de olabileceğini yazmışlar ama o sırada çalışan bi uygulama yok zaten.
Sanırım yine bir xiaomi yazılım hatası klasiği le karşı karşıyayız, düzelir mi düzelmez mi bilemeyiz...

Oyla:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
yabancı kaynaklarda biraz araştırdım.
aynı sizin gibi çin versiyonda sorun yaşayanlar olmuş
onlara avrupa romu önermişler
root vs atmadan hata almadıklarını söylemişler
ama ne kadar doğru bilmiyorum
4 5 ay olmuş yorumları

Oyla:

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
öyle deneyin
kamerayı vs kapatın
Youtubedaki çözümlerde "diğer uygulamaların üzerinde göster" ile ilgili ayarları kapatın diyor. Sistem uygulamaları dahil bütün izinleri kapattım. Yok olmuyor. Bankaya şikayet ilettim ama dönüş olmadı.
Önceki telefonum mi note 10'da bl kilidi açık olmasına rağmen böyle bir hata vermiyor. Bu modelin romunda her ne varsa güvenlik açığı olarak algılıyor ve girişe izin vermiyor asla. Kayan pencereler özelliğinden de olabileceğini yazmışlar ama o sırada çalışan bi uygulama yok zaten.
Sanırım yine bir xiaomi yazılım hatası klasiği le karşı karşıyayız, düzelir mi düzelmez mi bilemeyiz
yabancı kaynaklarda biraz araştırdım.
aynı sizin gibi çin versiyonda sorun yaşayanlar olmuş
onlara avrupa romu önermişler
root vs atmadan hata almadıklarını söylemişler
ama ne kadar doğru bilmiyorum
4 5 ay olmuş yorumları

Global romdaydım, teb uygulamasını açamıyorum diye çin romuna döndüm ve bl kilidini kapattım ;)
Bu arada miui 13 bug kaynıyor, arka ekran bildirimleri görünmüyor, sms geç geliyor ve telefon donuyor 😜 çok ilginç sms gelirken telefonun kasılıp donması...
Eu rom kullanan arkadaşlar teb uygulamasını indirip sonucu yazabilirse süper olur. Üye girişi yapmaya gerek yok, uygulamayı çarken direkt hata veriyor çünkü.

Oyla:

murat01 istanbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
bende teb bankacılıgı acılmıyor dıye telı saatım bana cok lazım oluyordu s21ultradayım sımdı kafa rahat

Oyla:

ssonprenss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fikret
Cihazım
Xiaomi mi 11 ul
Konular
0
Merhaba sorun hakkında çözüm bulabildiniz mi. Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Oyla:
Üst Alt