Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

ustapmyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 ay oldu teb bankasının mobil uygulamasına hiçbir şekilde giremiyorum sürekli cihazınızın açık olan bir uygulama ile ekran paylaşımı yaptığı tespit edilmiştir şeklinde hata veriyor. Cihazın miui kilidi açık geldi. Root attım başka bir rom yükledim magisk yüklü vesaire ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2021-08-18-22-23-25-597_com.teb [miuiturkiye.net].jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 302
Çözüm
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

ugrky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 5 prime
Konular
2
Arkadaslar sorunun cozumu cok basit. Telefonu bugun aldim. Ayarlardan arka ekrani kapattiginizda sorun cozuluyor. Global rom yuklu. Akbankta eft calismiyordu suan çalışıyor.
Teşekkürler bende de oldu 👍

Oyla:

Erkannnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Xaomi mı 11 ult
Konular
0
Başka bir seçenek sunayım. Playstore'dan ücretsiz android emülatörü indirin. Sorun yaratan banka uygulamalarını yükleyin o emülatöre sonra çalıştırın. Denedim sorun çıkarmadı cepteteb.

Emülatör ek dosya indirecek Playstore'dan. Sonrasında istediği şekilde ayarları yapacaksınız. (Bildirim stilinizi miui değil android olarak ayarların telefon ayarlarında yoksa istediği kodu bildirime yazamazsınız.) Ayarlar bitince normal devam edeceksiniz. Kurulu uygulamalarınızı içe aktaracaksınız sonra açacaksınız. Buyrun size ücretsiz kolay bir çözüm. Böyle basit bir şeyi illa parayla yaptırmanıza gerek yok.

Dostum merhaba hangi uygulama üstünden yaptın ben sorunu çözemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

enteresan bi şekilde sorun çözüldü şaka gibi. bu kadar basitmiydi yahu teşekkurler
Dostum merhaba nasıl çözdün anlatır mısın

hocam bana özelden yazabilir misin yardımcı olursan sevinirim mi 11 ultra kullanıyorum akbank hata veriyor
Dostum sorunu cozduysen anlatır mısın

Son düzenleme:
Oyla:

egeboys0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat atik
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Dostum merhaba hangi uygulama üstünden yaptın ben sorunu çözemedim

Dostum merhaba nasıl çözdün anlatır mısın

Dostum sorunu cozduysen anlatır mısın
hocam arka ekranı ayarlardan kapatınca çözüldü sandım ama ilgiç bi durum söz konusu. iban uzerınden eft de yine hata verıyor. ama cep no ya para gonderince sorun olmuyor. sadece ibanda o hatayı verıyor ilginç bi durum

Oyla:

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
gerçekten çok üzücü bir durum var yani hala bir çözümü yok bende bugün akbankda eft havale gönderiminde yaşadım.

Oyla:

Tolgalpine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
0
Arkadaşlar çözen varsa anlatirmi telefonu yeni aldım ve telefonda rom yuklumu bilmiyorum o islerdende anlamıyorum arka ekranı kapattım ama hiç bı sekilde olmadı Akbank hiç birşey şekilde EFT yapamiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

korsan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
redmi
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Arkadaşlar çözen varsa anlatirmi telefonu yeni aldım ve telefonda rom yuklumu bilmiyorum o islerdende anlamıyorum arka ekranı kapattım ama hiç bı sekilde olmadı Akbank hiç birşey şekilde EFT yapamiyorum
Sanırım çözümü yok gibi. Sırf bu yüzden şu güzelim telefondan vazgeçtim. 12T almaya karar verdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Tolgalpine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
0
Hocam çözümü yazarsan sevinirim. Özellikle Akbank ile ilgili olanı :D
İlk önce Google dan vmos tool programı indir en son sürümünu telefona kur ama açma kurulu kalsın sonra Google Play'de virtual android programı indir telefona kur kurulum bitince bütün izinlere evet de ayrı bi android aciliyor telefonda yüklü olan akbanki virtual andorid programında + sekmesine tikla ana sayfaya indirecek ordan giriş yap akbanka oluyor

Ne yaptınız hocam
İlk önce Google dan vmos tool programı indir en son sürümünu telefona kur ama açma kurulu kalsın sonra Google Play'de virtual android programı indir telefona kur kurulum bitince bütün izinlere evet de ayrı bi android aciliyor telefonda yüklü olan akbanki virtual andorid programında + sekmesine tikla ana sayfaya indirecek ordan giriş yap akbanka oluyor

Oyla:
Üst Alt