İpucu Fastboot "Press Any Key To Shutdown" Çözümü

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Neyse hocam o zaman 15 gün PC'de oyun oynayamayacaz. Belki TF2.
Bootloader açarken telefon bozan kimse duymadım hocam. İster açılsın isterse süre versin isterse hata versin zarar gelmiyor telefona. Yeni sürümde kilit açtım bir şey olmadı. Kesin bir cevap vereyim telefona bir şey olmaz. Normalde çoktan ban yemistiniz bu kadar cevap almanıza rağmen aynı soruyu sormanız yüzünden. Saf ayagina yatıp insanlarla dalga geciyormuşsunuz gibi geliyor. Bakın mi flashın verebileceği hatalar belli zaten, hangisini alırsanız buraya yazarak veya aratarak çözüme çok basit ulaşabilirsiniz.

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Bootloader açarken telefon bozan kimse duymadım hocam. İster açılsın isterse süre versin isterse hata versin zarar gelmiyor telefona. Yeni sürümde kilit açtım bir şey olmadı. Kesin bir cevap vereyim telefona bir şey olmaz. Normalde çoktan ban yemistiniz bu kadar cevap almanıza rağmen aynı soruyu sormanız yüzünden. Saf ayagina yatıp insanlarla dalga geciyormuşsunuz gibi geliyor. Bakın mi flashın verebileceği hatalar belli zaten, hangisini alırsanız buraya yazarak veya aratarak çözüme çok basit ulaşabilirsiniz.
Hesabımı galiba tehlikeye atıyorum ama bu son soru olacak. PC'ye birşey indirmek, bu hataya sebep olur mu?

HotReap3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazar
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Bunun çözümü mevcut.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunun çözümü mevcut.
dosyayı yönetici olarak çalıştırın. Bu kadar.

Üst Alt