İpucu Fastboot "Press Any Key To Shutdown" Çözümü

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Peki hocam ben PC'yi her ihtimale karşı sıfırladım. Hoş geldiniz yazınca PC kitlendi. Kapatıp yeniden açınca ise düzeldi. Yanılmıyorsam Hoş Geldiniz dediği zaman sıfırlama tamamlanmış oluyor. Bu kitlenme olayı telefona sıkıntı yapar mı bootloader'ı açarken. Ve bugün başvuruyu başlatıyorum!

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Peki hocam ben PC'yi her ihtimale karşı sıfırladım. Hoş geldiniz yazınca PC kitlendi. Kapatıp yeniden açınca ise düzeldi. Yanılmıyorsam Hoş Geldiniz dediği zaman sıfırlama tamamlanmış oluyor. Bu kitlenme olayı telefona sıkıntı yapar mı bootloader'ı açarken. Ve bugün başvuruyu başlatıyorum!
Hayır !

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Biraz alakamız olacak biliyorum, ama MI Flash Tool'u açınca Driver'lar otomatik olarak kuruluyor mu?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Biraz alakamız olacak biliyorum, ama MI Flash Tool'u açınca Driver'lar otomatik olarak kuruluyor mu?
Forumda SMS doğrulaması yapınız en yakın zamanda bu akşam uzaktan bağlanarak kilidinizi ben açacağım inşaallah. Aynı soruyu bir kere daha sorarsanız 1 hafta yazma engeli getireceğim haberiniz olsun

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sürekli olarak aynı soruları sormak ve forum konularını kirletme konusunda ısrarınız profilinzde yer alan uyarılara rağmen devam ediyor maalesef... Foruma yazmış olduğunuz farklı bir mesaj ya da katkınız da bulunmuyor...

Daha önceki mesajlarınızda mart nisan ayı gibi açmayı düşündüğünüz belirtmiştiniz. 1 Nisan 2021 tarihine kadar üyeliğiniz kapatılmıştır.

Son düzenleme:
Üst Alt