İpucu Fastboot "Press Any Key To Shutdown" Çözümü

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam format atacaksanız Windows 10 eski sürümlerini yükleyebilir veya garanti olması açısından Windows 7 yükleyebilirsiniz.
aslında şuan işlemlerimi w10 üzerinde ve çoklayıcı olmadan usb3.0 üzerinden yapıyorum. belkide gelen güncellemeler ile bu durum ortandan kalkmış olabilir. tam olarak nerede düzeldi bilmiyorum ama mi9se cihazımda da bi yerden sonra sorun yaşamamaya başladım. şuan farklı cihaz var elimde ondada sorun yok . pc ye 1.5 yıldır format atmıyorum extra yüklediğim bişeyde etkilemiş olabilir ama sanmıyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
aslında şuan işlemlerimi w10 üzerinde ve çoklayıcı olmadan usb3.0 üzerinden yapıyorum. belkide gelen güncellemeler ile bu durum ortandan kalkmış olabilir. tam olarak nerede düzeldi bilmiyorum ama mi9se cihazımda da bi yerden sonra sorun yaşamamaya başladım. şuan farklı cihaz var elimde ondada sorun yok . pc ye 1.5 yıldır format atmıyorum extra yüklediğim bişeyde etkilemiş olabilir ama sanmıyorum.
Olabilir hocam, Windows güncelleme geldikçe düzelmiş olabilir. Sizde ki Windows sürüm nedir?

ahmetkydr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
@echo off
reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\18D1D00D0100" /v "osvc" /t REG_BINARY /d "0000" /f
reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\18D1D00D0100" /v "SkipContainerIdQuery" /t REG_BINARY /d "01000000" /f
reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\18D1D00D0100" /v "SkipBOSDescriptorQuery" /t REG_BINARY /d "01000000" /f
pause

şu kodları bat dosyasına yapıştırıp yöneticisi olarak çalıştırınca düzeliyor

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ottoman Hocam konunun bir başka çözümü olarak bu dosyayı ekleyebilir misiniz? Birkaç hocam çözüme ulaşmış ve ek olarak az önce bir hocam daha çözüme ulaştı ben bizzat deneyemedim artık hata vermediği için
Dosya:
Kaynak:
Hocam bende 21H2 Win10 USB3.0 olan sistemde bu cmd dosyası işe yaradı. Bulana, buraya ekleyene teşekkür ederim.

Üst Alt