Rehber Brick Olan Mİ4 Kurtarma/ Remote Partition Doen't Exist Hatası

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Factory resetten kasıt root mu oyle olunca garantı dısı olmuyo mu *
Factory reset cihazı sıfırlamaktır, rootla yakından uzaktan alakası yoktur. Ses açma ve güç tuşları ile recovery girip wipe yapın.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metingon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi4
Konular
11
Factory reset cihazı sıfırlamaktır, rootla yakından uzaktan alakası yoktur. Ses açma ve güç tuşları ile recovery girip wipe yapın.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben sımdı cıhazı paketledım servıse gonderecem de gondermıyı mı yanı factory resetle gelırde ? bundan oncekı mesajlarda bozuk renkler cıkıyodu

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
ben sımdı cıhazı paketledım servıse gonderecem de gondermıyı mı yanı factory resetle gelırde ? bundan oncekı mesajlarda bozuk renkler cıkıyodu
Önceki fotolara baktığımızda lcd de sorun var gibi görünüyor. Servise göndermeniz daha doğru olur.

metingon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi4
Konular
11
Önceki fotolara baktığımızda lcd de sorun var gibi görünüyor. Servise göndermeniz daha doğru olur.
bende oyle dusundum maalesef servıse gonderdım hocam :/ onlarda ınsallah onu cıkarıp yerıne kotu bırsey takarsa belayı alırız pek guvenemıyorum aslında her hılekarlıgı yapıyorlar

kvpcetebasi

Set06
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
0
mi4 de mm den kk dönmek istedim failed remote partition does not exist hatası alıyordum linkteki yöntemi uyguladım kk nin son sürümünü flashladım hata vermedi 5dk içinde yenden başlıcak diyo ama 10 dk yı geçtı hala siyah ekran yardımcı olabilirmisiniz .

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
mi4 de mm den kk dönmek istedim failed remote partition does not exist hatası alıyordum linkteki yöntemi uyguladım kk nin son sürümünü flashladım hata vermedi 5dk içinde yenden başlıcak diyo ama 10 dk yı geçtı hala siyah ekran yardımcı olabilirmisiniz .
Güç tuşuna ekran gelene kadar basılı tutun.

mitalik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
er
Cihazım
mi4
Konular
0
Merhaba; başlığı gördüğümde türkçe biir kaynaktan faydalanarak sorunumu çözebilirim diye düşündüm ama malesef başaramadım. Sırasıyla tüm doyaları indirm ve windows 10 hayal kırıklığı tecrubesinden sonra geri dönmeye çalışırken. 9008 portu üzerinden yükleme yaparken ne oldu bilmiyorum ama ekran karardı. Bir kaç kere Miflash ta telefonum com 10 olarak görüldü ama kesinlikle yükleme yapamadım.
Son durum is şöyle; Tel kesinlikle recovery yada fastboot moda geçmiyor. Teli pc ye bağladığımda hiçbir tepki alamıyorum. Şarja bağladığımda da led cevap vermiyor. Son olarak pili ayırıp tekrar bağlayıp şarja taktığımda bi müddet sarj ışığının yandığını gördüm. Telefonu kesinlikle fastboot moda alamadığım ve dolayısıyla miflash programına göstermediğimden hiçbir işlem yapamıyorum. Tavsiyesi olan varsa diye bi umut bekliyorum. HiddeNKinG hocam özellikle siz ne dersiniz canlandırabilirmiyiz benim Mi4 lte telefonumu?

Son düzenleme:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Merhaba; başlığı gördüğümde türkçe biir kaynaktan faydalanarak sorunumu çözebilirim diye düşündüm ama malesef başaramadım. Sırasıyla tüm doyaları indirm ve windows 10 hayal kırıklığı tecrubesinden sonra geri dönmeye çalışırken. 9008 portu üzerinden yükleme yaparken ne oldu bilmiyorum ama ekran karardı. Bir kaç kere Miflash ta telefonum com 10 olarak görüldü ama kesinlikle yükleme yapamadım.
Son durum is şöyle; Tel kesinlikle recovery yada fastboot moda geçmiyor. Teli pc ye bağladığımda hiçbir tepki alamıyorum. Şarja bağladığımda da led cevap vermiyor. Son olarak pili ayırıp tekrar bağlayıp şarja taktığımda bi müddet sarj ışığının yandığını gördüm. Telefonu kesinlikle fastboot moda alamadığım ve dolayısıyla miflash programına göstermediğimden hiçbir işlem yapamıyorum. Tavsiyesi olan varsa diye bi umut bekliyorum. HiddeNKinG hocam özellikle siz ne dersiniz canlandırabilirmiyiz benim Mi4 lte telefonumu?
hocam çok basit bi cevap olacak ama yükleme yaptıysanız sarja takın power tuşuna uzun basın

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Hocam bana akşam özel mesaj atin halledelim telefon şimdilik şarjda dursun ama şarjı bitmiş olabilir

Üst Alt