Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Nedir hocam bu özel fligram derken masik rom kullanıyoruz aklımızı karıştırıyor böyle şeytani şeyler tam da rom değiştirme alışkanlık bırakmaya çalışır Ken :)
Konuya göz atabilirsiniz hocam ;)

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Arkadaşlar rom'dan çok memnunum ama şu videodaki whatsapp problemini yaşıyorum. Sizde dener misiniz acaba sorun benim telefona özel mi diye merak ediyorum ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar rom'dan çok memnunum ama şu videodaki whatsapp problemini yaşıyorum. Sizde dener misiniz acaba sorun benim telefona özel mi diye merak ediyorum ?
Videonuzu izledim. Ben MiuiMix 20.4.9 Special Edition Rom kullanıyorum. Şifre korumalı. Kilitledigim yerde açabiliyorum sorun yok hocam.

hakyavuz96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
27
Hocam ben de masik x v11 rom da denedim ve bende de aynı sorun olmadı. Rom ile ilgili sorun sanırım

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Videonuzu izledim. Ben MiuiMix 20.4.9 Special Edition Rom kullanıyorum. Şifre korumalı. Kilitledigim yerde açabiliyorum sorun yok hocam.
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Eu stabil, eu beta ve mi room 11.0.8 de yaşadım bu problemi. Şimdi de sizin kullandığınız MiuiMix 20.4.9 Special Edition Rom'u indirip deneyeceğim. Tekrar yanıtınız için teşekkür ederim.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Eu stabil, eu beta ve mi room 11.0.8 de yaşadım bu problemi. Şimdi de sizin kullandığınız MiuiMix 20.4.9 Special Edition Rom'u indirip deneyeceğim. Tekrar yanıtınız için teşekkür ederim.
Rica ederim hocam. Sizin için 5 sefer denedim.

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Hocam ben de masik x v11 rom da denedim ve bende de aynı sorun olmadı. Rom ile ilgili sorun sanırım

Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. Nescafe656 üstad gibi MiuiMix 20.4.9 Special Edition indirip deneyeceğim öncelikle. Sonra da sizin romu denerim aksi durum olursa. Sizin Masik x v11 rom ile MiuiMix arasında özel bir fark var mıdır ?

hakyavuz96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
27
Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. Nescafe656 üstad gibi MiuiMix 20.4.9 Special Edition indirip deneyeceğim öncelikle. Sonra da sizin romu denerim aksi durum olursa. Sizin Masik x v11 rom ile MiuiMix arasında özel bir fark var mıdır ?
Şöyle ki; her iki rom da özelleştirme açısından güzel ancak şu var ki ikisi de mi room tabanlı ☺️ special versiyonu ben de denedim kullandım bir süre şimdi masik x deniyorum hocam ama bana masik x daha güzel geldi benim görüşüm bu yönde. Bir de kesinlikle candy kernel 6.1 tavsiye ederim bugün genellikle film internet sosyal medya ve bazen de oyun oynadım ve 5 saat ekran süresi aldım hala %60 da

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Mi rom stabil son sürümde de bir sorun yok hocam bu arada WhatsApp plus kullanıyorum ben

Üst Alt