Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Geldi.derken hocam
Buyrun hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Üstaf sizin romda da denedim gene aynı problemi yaşadım. Dün gece flashtool ile Global 10.3.2 kurdum ve problem yaşamadım. Sadece bu romda yaşamadım. Şu ana kadar EA 11.0.5, Mi Room 11.0.8, EU 11.0.8, EU Beta 20.3.27, Mi Mix 20.4.9 hepsinde denedim ve sonuç aynı. Sizde acaba whatsapp ekranında en altta değil de konuşmanın biraz üzerinde bir yerlerde deneyebilir misiniz. Çok hızlı bir şekilde değil yavaş deneyin. Çok hızlı geri açınca bende de problem olmuyor ama aradan birkaç saniye geçince yaşanıyor. Ben her seferinde ya flashtool ya da twrp ile temin kurulum yaptım. Miui 11 tabanlı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sizlerin yaşamıyor olmasına da şaşıyorum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dünden itibaren bir sürü rom kurdum sadece Global 10.3.2 flashlayınca sorun halloldu. Ben bu sorunun miui 11 tabanlı olduğunu düşünüyorum. Whatsapp ta en altta değil ama konuşmada az yukarıda olunca sorunu yüklediğim her romda yaptı. Çok hızlı kapatıp açınca yapmıyor ama telefon birkaç saniye kilitli kalınca ve tekrar kilidi açınca yazılar kayıyor.
evet bendede aynı sorun var şuan hangi romdasınız ve bu sorun devam ediyormu

İbrahimcoskun0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
mi9tpro
Konular
2
By.TRabZonLu™ hocam.. dün avrupa versiyonu K20 PRO için 10.4.6.0 olan recoveryi kurdum. kurulum bittikten sonra restart ettim. telefon şifre yazma ekranı geliyor şifreyi yazıyorsun, otomatik olarak restart edip TWRP ekranına atıyor.. bu şekilde döngüye giriyor..

Bu şekilde 5-6 defa kurulum yaptım. ama her seferinde kurulum bitişi sonrası restart ettiğinizde TWRP ye geçiyor.

Ne yapmamı tavsiye ederseniz?
aynı durum basıma geldı suan nasıl cozdunuz

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
aynı durum basıma geldı suan nasıl cozdunuz
Pc niz varsa miflashtool ile fastboot rom kurun orjinal cihazında ne vardı ise önce sonra romu kurduktan sonra geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama falan unutmayın halledin onları şifre falan eklemeden direk twrp yi yeniden kurun format data yes yapın reboot recovery pc de istediniz recovery romu twrp ye atın seçip flaşlayın sonra hiçbişey yapmadan direk reboot system yapın bu kadar hayırlı olsun. Kimi rom dosyalarında ayrıca ekstradan updater zip die bi zip dosyası daha oluyor varsa eğer onu silin hata verdirir twrp de sürekli.

Hakanbkrc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan bkrc
Cihazım
Hakan
Konular
12
Eu stable 11.0.7 sürümü gerçekten çok başarılı olmuş. Akıcılık olsun pil süresi olsun ; her şey muazzam ilerliyor şimdilik :)
bendeki ekran karanlık modda olasına ragmen beyaz sebebi nedir dostum

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
bendeki ekran karanlık modda olasına ragmen beyaz sebebi nedir dostum
Güvenlik uygulamasını güncellemistim manuel olarak ; o yüzden karanlıktı sayfam. Eu stabil romlarda sistem uygulamaları güncel olmuyor bazen ve güncellemene de izin vermiyor. Ek bi programla yapmıştım galiba.

Narkoz68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
selamlar bende mi9t pro var miui global 11.0.4 kararlı kullanıyorum fakat şarjdan muzdaribim bu rom u kursam nasıl olur yada en iyi pil performansı alabileceğim bir rom tavsiye eder misiniz ? çok pubg oynayan biriyim lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler :)

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
selamlar bende mi9t pro var miui global 11.0.4 kararlı kullanıyorum fakat şarjdan muzdaribim bu rom u kursam nasıl olur yada en iyi pil performansı alabileceğim bir rom tavsiye eder misiniz ? çok pubg oynayan biriyim lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler :)

Mi room en iyisi. Oyun oynamayın 6 aya batarya çöp olur hocam.

Üst Alt