Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Rica ederim hocam. Sizin için 5 sefer denedim.
Üstad şimdi MiuiMix 20.4.9 rom kurdum ama bunda da aynı problemi yaşadım. Whatsapp ta en altta değil ama en alttan biraz yukarıda bıraktığımda sürekli yukarıya çıkıyor. Şimdi öncelikle global eea 11.0.5 ile kurulum yaparak geleceğim. Bir yerde bir sıkıntı var telefonda.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Üstad şimdi MiuiMix 20.4.9 rom kurdum ama bunda da aynı problemi yaşadım. Whatsapp ta en altta değil ama en alttan biraz yukarıda bıraktığımda sürekli yukarıya çıkıyor. Şimdi öncelikle global eea 11.0.5 ile kurulum yaparak geleceğim. Bir yerde bir sıkıntı var telefonda.
WhatsApp yedek almıyorsaniz WhatsApp plus veya WhatsApp aero tavsiye ederim

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
WhatsApp yedek almıyorsaniz WhatsApp plus veya WhatsApp aero tavsiye ederim
sohbetler- sohbet yedeği - drive kısmından düzenli yedek alıyorum hocam. Geçmiş kayıtlar çok önemli bizim işimizde. Şimdi bir normal global eea ile deneyeceğim. Bir aralar telefona açılış logosu değiştirmek için bir dosya flashlamıştık. Belki de ondan kaynaklıdır. Göreceğim şimdi global eea ne yapacak.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
sohbetler- sohbet yedeği - drive kısmından düzenli yedek alıyorum hocam. Geçmiş kayıtlar çok önemli bizim işimizde. Şimdi bir normal global eea ile deneyeceğim. Bir aralar telefona açılış logosu değiştirmek için bir dosya flashlamıştık. Belki de ondan kaynaklıdır. Göreceğim şimdi global eea ne yapacak.
Anladım hocam inşallah çözüm bulursunuz işiniz rast gelsin

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Rica ederim hocam. Sizin için 5 sefer denedim.

Üstaf sizin romda da denedim gene aynı problemi yaşadım. Dün gece flashtool ile Global 10.3.2 kurdum ve problem yaşamadım. Sadece bu romda yaşamadım. Şu ana kadar EA 11.0.5, Mi Room 11.0.8, EU 11.0.8, EU Beta 20.3.27, Mi Mix 20.4.9 hepsinde denedim ve sonuç aynı. Sizde acaba whatsapp ekranında en altta değil de konuşmanın biraz üzerinde bir yerlerde deneyebilir misiniz. Çok hızlı bir şekilde değil yavaş deneyin. Çok hızlı geri açınca bende de problem olmuyor ama aradan birkaç saniye geçince yaşanıyor. Ben her seferinde ya flashtool ya da twrp ile temin kurulum yaptım. Miui 11 tabanlı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sizlerin yaşamıyor olmasına da şaşıyorum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladım hocam inşallah çözüm bulursunuz işiniz rast gelsin
Dünden itibaren bir sürü rom kurdum sadece Global 10.3.2 flashlayınca sorun halloldu. Ben bu sorunun miui 11 tabanlı olduğunu düşünüyorum. Whatsapp ta en altta değil ama konuşmada az yukarıda olunca sorunu yüklediğim her romda yaptı. Çok hızlı kapatıp açınca yapmıyor ama telefon birkaç saniye kilitli kalınca ve tekrar kilidi açınca yazılar kayıyor.

hakyavuz96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
27
Hocam şimdi mi room 20.3.27 sürümü kurulu ve onda da dediğiniz sorunu gördüm

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Evet anladığım kadarıyla birçok kişi bunu farketmiyor. Benim gibi sürekli whatsapp gruplarından iş için resim ve yazı gelen kişiler çok problem çekebilir. Çok büyük bir problem mi bir şey diyemem ama şuan denediğim toplamda 6 rom ile çıkardığım sonuç miui 11 tabanlı romlarda görünüyor. Global 10.3.2 deyim sorun yok akşama da global 11.0.3 için deneyeceğim.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Evet anladığım kadarıyla birçok kişi bunu farketmiyor. Benim gibi sürekli whatsapp gruplarından iş için resim ve yazı gelen kişiler çok problem çekebilir. Çok büyük bir problem mi bir şey diyemem ama şuan denediğim toplamda 6 rom ile çıkardığım sonuç miui 11 tabanlı romlarda görünüyor. Global 10.3.2 deyim sorun yok akşama da global 11.0.3 için deneyeceğim.
Hocam millete sorun çıkardığınız :) kimse farkında değildi ne güzel :)

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Aslında bende farkında değildim. İş arkadaşlarım bir fotoğraf attık filan diyince yok ya atılsa görürdüm diye diye farkettim. Meğerse benim konuşma hep yukarıya kaydığı için kaçırıyormuşum. Çoğu kişi whatsapp konuşma ekranını en altta tutuyor ise ve hızlı konuşma akışları yoksa gruplarda problemi o yüzden fark etmiyor olabilirler. Valla benimkisi ekmek parası :) Mesleki risk alamam o yüzden şuan global 10.3.2 de bir müddet kalacağım sanırım.

Üst Alt