İnceleme 9T Pro Wifi Kullanımında Aşırı Güç Tüketimi

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
eu'da 12.0.3 kullandım ve memnundum ama bence şuanlık diyebileceğim 12.0.3 global tabii bunu 3 4 gün sonra daha rahat söyleyebilirim.
Tamam hocam şimdi bu global e mi geçsem ne aklımı çeldiniz valla hocam

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Valla hocam sizin bileceğiniz bir durum :) Farklılık gösterebilir fakat kullanan çoğu kişi ben de dahil baya memnunum.
geçtim bile hocam mesajlar ve telefon uygulamasını nasıl hallletin hocam apk sını yükledim olmadı

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
geçtim bile hocam mesajlar ve telefon uygulamasını nasıl hallletin hocam apk sını yükledim olmadı

ikimizde buradaki rehber'den faydalandık. magisk ile patch yöntemi bende ve birçok kişi de çalışmadı. ordaki videoda gösterildiği gibi uygulayın.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
ikimizde buradaki rehber'den faydalandık. magisk ile patch yöntemi bende ve birçok kişi de çalışmadı. ordaki videoda gösterildiği gibi uygulayın.
yagamisan aynen hocamın dediği yöntemle yapabilirsiniz. Ve kesinlikle konuda ki uygulamalarla yapın , ben mixplorer yerine başka program denedim şebeke gitti sonra mixplorerla düzelttim aynı şekil.

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
arkadaslar yaptım tesekkürler ama bisileri sildim sanırım teli yeniden baslattım acıldı veya kopyaladığımı sildim bilemedim sonuç yaptım :D

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Hocam arayüz akıcılığı bakımından aosp'un üzerine tanımam fakat oldum olası aosplara ısınamadım 3 hafta kullanmışlığım oldu belki alışırım diye bir türlü alışamadım.Diğer custom romlara gelirsek eu,masik gibi bunların globalden +'sı ekstradan özelleştirmeleri.Mesela basit ama hoşuma giden detaylardan bahsetmek gerekirse, ana ekranda google discovery'i atayabiliyoruz uygulama kasası yerine, üst paneli indirdiğimizde adım veya mobil veri kullanımını atayabiliyoruz, çift tıkla kapat özelliği,bir de sağlık uygalaması custom romlarda hatasız çalışıyor globale yüklediğimizde genellikle sıkıntılı oluyorlar.Bana göre custom romların artıları bunlar yani, yine de global romu kullanırken nedensizce daha hoş geliyor telefon gözüme daha orijinalmiş gibi :)

hocam yukarda yazdıklarınızla ilgili belki bilginiz olabilir ama yine de yazmak istedim. bu yukarda yazmış olduğunuz özelliştirmeleri ve daha fazlasını global rom'da yapmak da mümkünmüş, ben de nasıl yaparız diye araştırırken glorious hocamın söylediği bir xposed uygulaması, CustoMiuizer isimli uygulamadan haberdar etti beni. tabi bu uygulamayı kurmak için önce magisk üzerinden xposed kurup, sonradan modülllerden bu uygulamayı kurmak gerekiyor. yukarda yazdığınız ve çok daha fazla özelleştirme imkanı sunuyor.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
hocam yukarda yazdıklarınızla ilgili belki bilginiz olabilir ama yine de yazmak istedim. bu yukarda yazmış olduğunuz özelliştirmeleri ve daha fazlasını global rom'da yapmak da mümkünmüş, ben de nasıl yaparız diye araştırırken glorious hocamın söylediği bir xposed uygulaması, CustoMiuizer isimli uygulamadan haberdar etti beni. tabi bu uygulamayı kurmak için önce magisk üzerinden xposed kurup, sonradan modülllerden bu uygulamayı kurmak gerekiyor. yukarda yazdığınız ve çok daha fazla özelleştirme imkanı sunuyor.
Bununla ilgili bir konu var mı forumda hocam ?

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
edit halettim

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Yapabildiniz mi hocam ? Ben bir türlü xposedi magisk üzerinden kuramadım. Playstoredan customiuizeri kurdum fakat xposed framework istiyor.

Üst Alt