Yardım 13t pro imei hakkında

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
Vay anasını be boşuna anakarta müdahale ettirdik desenize GPS sapıttı direnç sonrasında keşke bunu bilseydim

Dexter7.7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memati
Cihazım
13t pro
Konular
2
bootloader kilidini açmayı başarabilirseniz. GÜncellemesiz ve sıfırlamasız şekilde yapılır..
Hocam benim kilidin açılması ayın 18i'nde 4 gün süresi kaldı. OEM tarafından desteklenen program kullanırsam olur mu? (mi flash tool)
Sonradan fastboot ile hyperos yükleyebilirmiyim imei silinmeden

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22
Hocam benim kilidin açılması ayın 18i'nde 4 gün süresi kaldı. OEM tarafından desteklenen program kullanırsam olur mu? (mi flash tool)
Sonradan fastboot ile hyperos yükleyebilirmiyim imei silinmeden
Öncelikle bootloader kilidi açıksa ve fastboot atmayı biliyorsan sıkıntısız bir şekilde fastboot atabilirsin

Dexter7.7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memati
Cihazım
13t pro
Konular
2
Öncelikle bootloader kilidi açıksa ve fastboot atmayı biliyorsan sıkıntısız bir şekilde fastboot atabilirsin
Kilit için bekliyorum, merak ettiğim imei gidermi gitmezmi . Ek olarak başka bir sorunum şuanda güvenilir imei programı bulmak. kendim yapmak istiyorum hazır babam ırakta çalışıyorken ailedekilerde telefon yenilemek isterse her seferinde telefoncuya gitmek istemiyorum.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
Kilit için bekliyorum, merak ettiğim imei gidermi gitmezmi . Ek olarak başka bir sorunum şuanda güvenilir imei programı bulmak. kendim yapmak istiyorum hazır babam ırakta çalışıyorken ailedekilerde telefon yenilemek isterse her seferinde telefoncuya gitmek istemiyorum.
imei rom atmayla gitmez ama dirençsiz bir telefona imei atmak istersen tools programı satınalman gerekebilir onuda meslekten gelmediğin için detaylarını zor bulursun

Dexter7.7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memati
Cihazım
13t pro
Konular
2

ToRnedo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Merhaba, dirençsiz olmaz diyenler vardı bende bekledim dirençsiz repair gelmiş güzel. Daha çok paylaşılmadı sanırım ücretli programlar yapıyor ama araştırıyoruz bakalım :) Ulaşabilen var mı dosyalara?

AK47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Z2
Konular
1
Merhaba, dirençsiz olmaz diyenler vardı bende bekledim dirençsiz repair gelmiş güzel. Daha çok paylaşılmadı sanırım ücretli programlar yapıyor ama araştırıyoruz bakalım :) Ulaşabilen var mı dosyalara?
Bende aynı şekilde bir yöntem arıyorum :) Daha önceden mi10t pro,mi 9, poco x3 repair etmiştim.

Üst Alt