Yardım 13t pro imei hakkında

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
eşimin kardeşine yurtdışı dirençli 13T pro almıştık, miui 14 sürümü var galiba hyperOS güncellemesi gelmiş, sürekli bildirim gelip duruyor diye mızmızlanıyor, cihazda imei kaydı yapılmış halde geldi, güncellemeyi yaparsa imeiler gider mi ? Benzer durumda olup güncellemeyi yapmış arkadaşlardan yorum bekliyorum

1mart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Xiaomi 13t pro
Konular
0
eşimin kardeşine yurtdışı dirençli 13T pro almıştık, miui 14 sürümü var galiba hyperOS güncellemesi gelmiş, sürekli bildirim gelip duruyor diye mızmızlanıyor, cihazda imei kaydı yapılmış halde geldi, güncellemeyi yaparsa imeiler gider mi ? Benzer durumda olup güncellemeyi yapmış arkadaşlardan yorum bekliyorum
Dirençli ve bootloader kilidi açık cihazda güncelleme alamazsınız alsanız bile kurarken hata verir . Bende 13t pro cihazım öyle oldu , fastboot ile kendim hyperos a geçmiştim.

ehmed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ehmed
Cihazım
Mi5
Konular
2
13T Pro da yazılımsal imei olamaz cihazda RSA kilidi var bu yüzden Direnç ile olmak zorunda. Bootloader kilidi açılacağı için marka sana HyperOS güncellemesi göndermez fastboot atman gerekir korkma fastboot atarken cihazı sıfırlamadanda güncelleyebilirsin. Cihaz direnç imei olacağı için sökülecek bu yüzdende evet cihazın suya ve toza olan karşı dayanıklılığı yok olacak.
Hocam elimde Türkiyeden alınma redmi note 7 var. Onun imei'ni bu cihaza yapabilir miyim. Musti hocam yapabilirsin demiş. Burdan sorduğum bir kaç kişi yok diyor. Telefonu getirtip elimde patlasın da istemiyorum..

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Hocam elimde Türkiyeden alınma redmi note 7 var. Onun imei'ni bu cihaza yapabilir miyim. Musti hocam yapabilirsin demiş. Burdan sorduğum bir kaç kişi yok diyor. Telefonu getirtip elimde patlasın da istemiyorum..

Yazabilirsiniz

mmxsoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nigg
Cihazım
xiaomi 13t pro
Konular
5
Merhaba değerli arkadaşlar. Yurt dışı 13t pro satın almayı düşünüyorum.
Elimde redmi note 7 Türkiyeden aldığım telefonum var imei'ni 13t proya çakabiliyorlar mı? Telefona direnç falan yapmadan.
İkinci sorum ise.
Dirençle imei olayından sonra hyperos gibi güncellemeler alabilir miyim telefon su alır mı? Diyarbakır/Mardin/Batman civarı yapabilen ulaşırsa sevinirim.
hocam merhaba bu cihaza dirençsiz kayıt yapanazsınız. ve güncelleme gelmiyebilir. ancak mifirm sitedinden telefonu istediğiniz sürüme güncelleyebilirsiniz.

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
20
Yapabilrisin kardeşim. Telefonuna Nokia nın bile imesini attırabilirsin yok diyenlere bakma sen. İmei atılacak ama Direnç atılacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dirençli ve bootloader kilidi açık cihazda güncelleme alamazsınız alsanız bile kurarken hata verir . Bende 13t pro cihazım öyle oldu , fastboot ile kendim hyperos a geçmiştim.
Dirençli ve bootloader kilidi açık olan cihazlar güncelleme alır sadeve HyperOS geçmez lakin HyperOS a bir kere fastboot atmanız yeterli ardından otomatik olarak marka güncelleme gönderiyor. Denedim oldu

Üst Alt