Xiaomi ve MIUI Haberleri

Treble destekleyen cihazlar için Erfan isimli Xda kullanıcısı MIUI 11 romu yayınladı. Telegram'da bir kullanıcı romu denemiş. Ekran görüntülerini sizlerle paylaşıyorum.
Tüm dünyada 4-6 Nisan tarihleri arasında kutlanan Mi Fan Festivali bu yıl ülkemizde de kutlanıyor. Ayrıntılarına https://www.mi.com/tr/ üzerinden ulaşabileceğiniz festivalde Cepport tarafından satışan sunulan MIUI Türkiye destekli pek çok ürünü...
Beklediğimiz gibi bugün global kararlı romlar dağıtıldı ve kararlı olduğu için sabredemeden güncelledim. ( Gerçi hangisinde sabretdiysem :) ) Android sürümü 7. Yeni - Daha akıllı ve verimli CPU ayırma stratejisi (04-05) Yeni - Android 7.0...
Güncellemenin Ağustos ayı içerisinde dağıtılacağı söyleniyor. Sızıntı olarak yayınlanan bilgiye göre Miui 11 alacak cihazlar listesi şu şekilde: Mi Serisi: Mi 9 (9SE, 9 Şeffaf Kasa), Mi MIX 3, Mi 8 (8 SE, Youth ve Pro), Mi MIX 2S/2/1, Mi...
Selamın Aleyküm Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye yetkili distribütörü EVOFONE, ülkemizdeki ilk Mi Storemağazasını Çinli şirketin yöneticilerinin de katılacağı bir törenle 16 Eylül 2018 (Pazar) günü Vadistanbul AVM'de açacağını duyurdu...
Mi Not 3 ▲ Aynı ekran boyutundaki iPhone 7 Plus ile karşılaştırıldığında, gün boyunca daha uzun süre dayanabilmeniz için 3500mAh'lik bir pil paketi ile mükemmel şekilde uyumanın tadını çıkarıyorsunuz! ▲ Fakat bekleyin...
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Mİ 9 un lansmanı 20 şubatta yapıldı, ben ve benim gibi ürünü bekleyenler adına sormak istiyorum acaba Türkiye'de satışı ne zaman başlar?
Bugün yani 28 Mart ta, Ülkemizdeki İlk Resmi Xiaomi Lansmanı gerçekleştirildi ! Gerek Donanım , Gerek ise Tasarım olarak ürettiği başarılı ürünlere karşılık talep ettiği Cep Dostu fiyatlar ile 242 Milyon dan fazla kullanıcı sayısına ulaşan...
Xiaomi telefonları için MIUI 11 için Android 10'in son sürümü ekstra özellikler sunmadı. Ancak Android 10 kendi içinde birçok yenilikle birlikte geliyor. Örneğin, yeni uygulama açılış/kapanış animasyon, tam ekran kullanımı optimizasyonu ve yeni...
Arkadaşlar xiaomi, türkiye pazarına yakında resmi olarak girecek sanırım, söylenenlere göre ciddi bir çalışma içerisindelermiş. Buraya kadar herşey normal, şimdi asıl olay şu, xiaomi artık uluslararası rom yükleyip google play servisleri...
StackPath Güncellemeler düştü gördüğüm suan mi8 yok ☺️
Xiaomi Türkiye Ülkemizdeki 4. Mağazasını Marmara Park Alışveriş Merkezi'nde açıyor! 29 Haziran 2019 Saat 13.00'te açılışı yapılacak olan bu mağazada diğer Mi Shoplardan farklı olarak akesuarlar ve ekosistem ürünleri üzerine yoğunlaşacağı, bu...
Xiaomi geçtiğimiz günlerde müthiş bir tanıtım yaparak başta yeni amiral gemisi Mi8 olmak üzere birkaç yeni ürününü tanıtırken aynı zamanda MIUI arayüzünün yeni versiyonu olan MIUI 10 sürümünü tanıtarak Xiaomi kullanıcılarını heyecanlandırdı. MIUI...
Tasaduf gördüğüm bir Rom. Doğruysa güzel olur MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba, Dün gece itibari ile MIUI 11 Kararlı sürümler çin bölgesi için yayınlanmaya başladı.İlk gelen cihazlar için rom linkleri aşağıdaki gibidir.( Yüklenilmesini tavsiye etmiyorum hali hazırda Xioami.EU Ekibi dil eklenmiş hallerini...
Xiaomi'nin Android Q tabanlı MIUI 11 güncellemesini alacak olan cihazlar belli oldu. Sizler için Android Q tabanlı MIUI 11güncellemesini alacak olan Xiaomi modellerini sıraladık. MIUI 11 Güncellemesini Alacak Olan Telefonlar Xiaomi, Android Q...
Android Q alacak Xiaomi modelleri sonunda açıklandı! Akıllı telefon üretiminde Dünya’nın en büyük dördüncü firması olan Xiaomi, hangi cihaz modellerinin Android Q güncellemesi alacağını duyurdu. Android mobil işletim sisteminin 17. sürümü, Xiaomi...
MIUI 11 Çin kapalı beta 9.7.25 de test ediliyor MIUI 11 Aşağıdaki Cihazları destekleyecek ve Farklı zamanlarda farklı cihazlar MIUI 11 Desteği alacak. Tarihleri belli olmamakla birlikte cihaz listesi aşağıda ki gibidir. (Çin beta 29 Temmuz’dan...
Üst Alt