Haber MIUI 11'i Alacak Olan Xiaomi Cihazları Belli Oldu

Xiaomi'nin Q tabanlı MIUI 11 güncellemesini alacak olan cihazlar belli oldu. Sizler için Android Q tabanlı MIUI 11güncellemesini alacak olan Xiaomi modellerini sıraladık.

MIUI 11 Güncellemesini Alacak Olan Telefonlar
Xiaomi, Android Q tabanlı MIUI 11 güncellemesini alacak olan cihazları ve güncellemenin çıkış tarihini açıkladı. MIUI 11 güncellemesi Ocak 2019’dan bu yana geliştirme aşamasında olup, büyük bir revizyon beklemektedir. Dünya çapındaki milyonlarca Xiaomi kullanıcısı MIUI 11'in yeniliklerini merak etmekte. Xiaomi şimdilik MIUI 11'in neler sunduğuna dair bir açıklamada bulunmadı.

Android Q tabanlı MIUI 11 güncellemesini alacak olan cihazlar şu şekilde:

• Xiaomi Mi 9 / Mi 9 SE
  • Redmi K20 Pro
  • Xiaomi Mi 8 / Mi 8 Screen Fingerprint Edition / Mi 8 Explorer Edition
  • Mi Mix 2S
  • Mi Mix 3
  • Redmi K20
  • Redmi Note 7 / Note 7 Pro (Q1 2020)
Android Q beta programı şu anda Xiaomi Mi Mix 3 ve Mi 9 için mevcut, yeni çıkan Redmi K20 Pro da kısa bir süre içerisinde bu beta programına dahil edilecek.

MIUI 11 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?
Xiaomi kullanıcılarının merakla beklediği MIUI 11 güncellemesi 2020 yılında çıkacak. Güncellemenin öncelikle Çin'de bulunan cihazlara yönelik çıkacağı, daha sonra da global sürümün çıkacağı konuşulmakta.

Kaynak:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Alıpta ne yapacak pili 2 kat hızlı biticek sonra sarj problemi diye konu açıcaksınız :D monkey~~ devil~~
Oda doru haklisiniz her versiyon her yuksektme yeni sorunlar cikariyor. Keske su google 2 -3 yila bir surum yukseltse telefon kullanicilarini zorda birakiyorlar. Yeni surume geciyorsun sorunlar cikiyor. Bari 2-3 yilda tam otururdu. Xiomide birde arayuz yukseltmeside oluyor bakiyosun bu sefer baska sorunlar geliyor. Hepsi telefonu eskitiyor bu guncellemelerin en azindan xiaomide durum budur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten şimdi 4 saati zor alıyorum Android Q yu düşünemem
Kardesim her surum sarj daha cok yiyecek diye bir kaide mi var?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Oda doru haklisiniz her versiyon her yuksektme yeni sorunlar cikariyor. Keske su google 2 -3 yila bir surum yukseltse telefon kullanicilarini zorda birakiyorlar. Yeni surume geciyorsun sorunlar cikiyor. Bari 2-3 yilda tam otururdu. Xiomide birde arayuz yukseltmeside oluyor bakiyosun bu sefer baska sorunlar geliyor. Hepsi telefonu eskitiyor bu guncellemelerin en azindan xiaomide durum budur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardesim her surum sarj daha cok yiyecek diye bir kaide mi var?
Evet her sürümde daha da düşüyor sarj performansı

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Aynı konu üçüncü sefer paylaşılıyor konu açmadan önce forumda arama yaparsanız kirliliğin önüne geçilir.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
bu telefonlar beta ya katılacak telefonlar diye geçiyor çoğu haberde. bi çok cihaza gelir bence miui11

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Çoğu telefona miui 11 güncellemesi gelecek bi liste eksik muiu forum da alacak telefonların listesi paylaşılmıştı ve diğer haber sitelerinde

Üst Alt