Haber Mi Fan Festival 2019

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tüm dünyada 4-6 Nisan tarihleri arasında kutlanan Mi Fan Festivali bu yıl ülkemizde de kutlanıyor.

Ayrıntılarına üzerinden ulaşabileceğiniz festivalde Cepport tarafından satışan sunulan MIUI Türkiye destekli pek çok ürünü gittigidiyor.com üzerinden sizler de en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
mi.com üzerindeki linke tıklayınca gittigidiyordaki cepport mağazasına yönlendiriyor. Galiba sadece MIUI Türkiye destekli ürünler Fan Festivaline dahil edilmiş?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
mi.com üzerindeki linke tıklayınca gittigidiyordaki cepport mağazasına yönlendiriyor. Galiba sadece MIUI Türkiye destekli ürünler Fan Festivaline dahil edilmiş?

Evet hocam. Xiaomi ve mi.com yöneticileri ülkemizde ilk defa kutlanan festivalde sadece MIUI Türkiye destekli ürünlerin bulunmasını uygun gördüler :)

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Evet hocam. Xiaomi ve mi.com yöneticileri ülkemizde ilk defa kutlanan festivalde sadece MIUI Türkiye destekli ürünlerin bulunmasını uygun gördüler :)

Lansmanlar, distribütörler, ortaklar falan derken en ciddi etkinlikte sadece MIUI Türkiye'nin bulunması büyük başarı... Emeği geçen tüm yöneticilerimize tebrik ediyorum clap~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Lansmanlar, distribütörler, ortaklar falan derken en ciddi etkinlikte sadece MIUI Türkiye'nin bulunması büyük başarı... Emeği geçen tüm yöneticilerimize tebrik ediyorum clap~~

MIUI Türkiye olarak sadece yöneticilerimiz değil, tüm üyelerimizle ve kullanıcılarımızla birlikte bizler hep birlikte kocaman bir aileyiz. Başarı sadece bizim değil hepimizin başarısı hocam. Teşekkürler :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar yarın için festivalin hakkını verecek güzel bir sürpriz yapmaya çalışacağız. Eğer başarılı olursak birer bildirim ve mail ile sizleri tekrar rahatsız edeceğim. Üyelerimizin hiç birinin böylesine bir fırsatı kaçırmasını istemem :)

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Arkadaşlar yarın için festivalin hakkını verecek güzel bir sürpriz yapmaya çalışacağız. Eğer başarılı olursak birer bildirim ve mail ile sizleri tekrar rahatsız edeceğim. Üyelerimizin hiç birinin böylesine bir fırsatı kaçırmasını istemem :)
Hayırlı olsun Başarılar diliyorum...

baywuntov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
7
Allah yüzünüzü kara çıkarmasın hocam :) Miui Türkiye candır :)

Üst Alt