Xiaomi ve MIUI Haberleri

Kayıt olmayıp kaydı uzattıran arkadaşlara geçmiş olsun. Artık geçici kayıt uzatma olmuyor. Bende bu durumdan muzdaribim. Direnç kayıt şart oldu edit: poco x3 pro kullanıyorum.
Xiaomi Mi 11 Sürekli Sorunlar ile Boğuşuyor Xiaomi son etkinliğinde tanıttığı amiral gemisi Mi 11 serisi ile çok ses getirmişti. Çinli dev, yeni modelini tanıttıktan kısa bir süre sonra kullanıcılar tarafından cihazın çok fazla ısındığı ile...
Yeni MIUI 14 arayüzü Xiaomi 13 serisi ile tanıtılacak ve bu seri kutudan Android 13 tabanlı MIUI 14 arayüzü ile çıkacak. Xiaomi 13 serisinin Kasım ayında tanıtılacağı düşünülürse yeni MIUI 14 arayüzünü 4 ay sonra göreceğimiz ortaya çıkıyor. Not...
Selamlar arkadaşlar, biliyorsunuz XiaomiEu uzun bir süredir Mediatek işlemcili cihazlar için destek vermiyordu, duyuruya göre, yeterince bağış toplanması halinde MT işlemcili cihazlar için rom üretimine geçeceklermiş. Aşağıdaki linkten konuya...
CN ROM KAPALI BETA TESTLERİ BAŞLADI MİUİ 13 İÇİN Mİ 9T SERİSİ İÇİN YAKINDA GLOBALE GELECEKTİR RESMİ OLARAK.
Xiaomi Mi5S güvensiz ürün kategorisine girmiş, ve toplatılma kararı çıkmış. Telefonun arka kısmında model numarası yazar, ekran görüntüsünde yazanla uyuşuyorsa ve garanti belgesi üzerinde ithalatçı firma olarak Evo Bilgi Teknolojileri...
Cihazın fiyatı açıklanmış açıklanmışta bu nedir kardeşim yaa yuh https://www.donanimhaber.com/xiaomi-12-serisinin-merakla-beklenen-turkiye-fiyati-aciklandi--148373
Android 13 alacak cihazlarin listesi yayinlanmis ne kadar dogrudur bilinmez tabiki. https://www.donanimhaber.com/android-13-alacak-xiaomi-akilli-telefonlarin-listesi-ortaya-cikti--148349
Geçtiğimiz günlerde Xiaomi, Android tabanlı yeni kullanıcı arayüzü olan MIUI GO yazılımını kullanıcılara duyurdu. İlk defa bundan yaklaşık 5 yıl önce tanıtılan sistem için geliştirme çalışmaları nihayet bitti. Şirketin düşük RAM ve depolama...
Saat 5'te güncelleme geldi hemen yaptım ama tam olarak deneyimleyemdim herşeyini
Tamamını izlemek istemeyenler için... Redmi Note 11 Pro 5G öne çıkan özellikler Fiyat Redmi Note 11 Yazılım
Arkadaşlar mi 8 ile mi 8 pro kılıfları aynı mı acaba iki cihazın kılıfları parmak izi deliği hariç birbiri ile uyumlu mu acaba? Mi 8 in parmak izi yerini kapatmak için mi 8 e mi 8 pro kılıf almak istiyordum.
Xiaomi'nin “Hız ve stabilite” vurgusu yaptığı Android 12 üzerine inşa edilen Miui 13 güncellemesini 2022’nin ilk çeyreği içerisinde alacak akıllı telefon ve tablet modelleri global olarak lanse edildi. Güncellemeyi alacak ilk modeller şu şekilde...
Birkaç saat önce Xiaomi, MIUI 13 sistemini resmi olarak piyasaya sürdü. Xiaomi bu sefer “MIUI Evrenini” genişletiyor ve MIUI 13 (akıllı telefonlar için), MIUI 13 Pad (tabletler için), MIUI Home, MIUI TV için MIUI 13 sürümü yayınlanıyor...
Redmi Note 8 nihayet MIUI 13 güncellemesini dahili MIUI Beta'da aldı. Bu da bize Redmi Note 8'in kesinlikle MIUI 13 güncellemesini alacağını gösteriyor Xiaomi, 2019'da Android 9 tabanlı MIUI 10 ile Redmi Note 8'i piyasaya sürdü. Redmi Note 8...
Ekran Açık Kalma Süresi Bilgisi Kaldırıldı Xiaomi cihazlarda, MIUI 12.5 tabanlı Android 12 ve MIUI 13 tabanlı Android 12 sürümlerinde ekran açık kalma bilgisini kaldırıldı. Ekran başındaki detayları hesaplamak için artık bir üçüncü taraf...
MIUI Başkanı Jin Fan, Xiaomi çalışanlarının çoğunlukla iPhone kullandığı yönündeki söylentiler için izahat yapmış oldu. Xiaomi’nin MIUI arayüzünü geliştirmekten görevli ekibinin Başkanı Jin Fan, şirket çalışanlarının çoğunlukla iPhone kullandığı...
Xiaomi cihazlarında Android işletim sisteminin üzerine kurulan MIUI sistemi, yan kuruluşları Redmi ve Poco ile birlikte önemli bir aktif kullanıcı sayısına ulaştığını duyurdu. Çinli üreticinin az önce açıkladığı bilgilere göre , MIUI sistemi...
Üst Alt