Xiaomi ve MIUI Haberleri

Telefon sadece bilgisayara bağlı iken Wi-Fi çalışıyor USB kablosunu çıkarıyorum internete erişemiyorum bağlı gözüküyor ama yok.
arkadaşlar rom atarken clean all yerine and locku işaretlimişim neyse telefon açılınca tekrar açarım demiştim rom atlırken elektirikler gitti şimdi rom kuramıyorum çünki bootloader kilidi açıldı ama sorun şurda telefon mi erkanına kalıyor mi...
Arkadaşlar bundan 40 gün önce bl kilidini açarken 888 uyarı almıştım.bugun tekrar denediğimde yine aynı süreyi verdi.ben de bunun üstüne yeni bir hesap açıp tekrar denedim ve yine aynı süreyi verdi ve ardından telefonu fabrika ayarlarına gönderip...
Xiaomi Mi 9 Lite Arkadaslar telefonda ayarlardan Metin boyutunu 1 tik yukselttim sonra dokunmatigi algilamamaya basladi yardimci olur musunuz
xiaomi redmi 5 plus cihazimda 9.1.0 eu beta rom kurulu 3g yi sectigim halde 4g yi açıyor kafayi yicem pixel romda sorunsuz açiyor 3g yi bunda yeniden baslattigim zaman 4g ye geciyor otomatik
Lineage os unoffical 16.0 Mi5 için çıktı. lineage-16.0-20180831-UNOFFICIAL-gemini.zip [ROM][UNOFFICIAL] LineageOS 16.0 for Xiaomi Mi 5 https://builds.nezorfla.me/opengapps/pie/arm64/20180827/open_gapps-arm64-9.0-pico-20180827-UNOFFICIAL.zip
Üst Alt