Xiaomi ve MIUI Haberleri

HyperOS Güncellemesi: İşler Hiç de Yolunda Değil gibi! Günümüzün popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi, kullanıcılarına yenilikçi ve güncel teknolojiler sunma konusunda kendini kanıtlamış bir marka. Ancak son dönemde yaşanan bir...
Xiaomi, Android 14 Tabanlı MIUI 15’in Testine Başladı: İşte Testleri Başlayan Cihazlar! Xiaomi, Android 14 tabanlı MIUI 15’in Çin’de testine başladı ve Global için Android 14 ile MIUI 14 testine başladı. Birçok Xiaomi cihazı için testler başladı...
Xiaomi 13 Kullanıcılarına Müjde: Stabil Android 14 Güncellemesi Geldi! Xiaomi, akıllı telefonlarını sürekli olarak güncel tutma ve kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha gösteriyor. Son haberlere göre...
Xiaomi Yeni İşletim Sistemini Duyurdu – Miui Gitti Yerine Yepyeni HyperOs Geliyor Lei Jun Weibo ve X de Xiaominin yeni işletim sistemini duyurdu. Buna göre yeni sistemin adı HyperOs olacak. X Paylaşımına Göre; Bugün tarihi bir an yaşanıyor...
arkadaşlar rom atarken clean all yerine and locku işaretlimişim neyse telefon açılınca tekrar açarım demiştim rom atlırken elektirikler gitti şimdi rom kuramıyorum çünki bootloader kilidi açıldı ama sorun şurda telefon mi erkanına kalıyor mi...
HyperOS Yeni Görüntüleri Sızdırıldı.
HyperOS Android tabanlı mı olacak? Xiaomi, sürekli gelişen mobil işletim sistemleri dünyasında en son ürünü olan HyperOS’u tanıtmaya hazırlanıyor. HyperOS tabanlı Android, kod adı HyperOS olan yaklaşan MIUI 15, akıllı telefon deneyimine yeni bir...
Selamün aleyküm arkadaşlar cihazım mi 12t çift imei kapandı cihazı vowifi ile kullanmak istiyorum fakat çalışmıyor ayarladan açıyorum vowifi üzerinden şebeke gelmiyor varmı bir çözümü
Yd Redmi Note 12 pro 4g versiyonunu aldık kapanacak diye mesaj geldi. ime durumu nedir? Buralarda sordum hala çıkmamış diyorlar?
Mobil yonga dünyasının lideri durumundaki MediaTek tahtını kaybedebilir. Qualcomm yükselişini sürdürürken UNISOC da yıl sonuna kadar büyük bir sürpriz yapabilir.Başarısız geçen Helio X macerası sonrasında dibe vuran MediaTek, ciddi bir yeniden...
Xiaomi Redmi Note 13 Serisi’nden Yeni Üye ‘Garnet’ Ortaya Çıktı! Xiaomi’nin Redmi markası, Xiaomi Wang Teng’in artık Redmi Pazarlama Departmanı Sözcüsü ve Genel Müdürü olarak görev yapacağının açıklanmasıyla yeni bir dönemi başlattı. Bununla...
MIUI 15’e uygun Xiaomi, Redmi ve POCO akıllı telefonların listesine göz atın Çinli akıllı telefon şirketi Xiaomi, geçen ay bir sonraki MIUI özel arayüzü olan MIUI 15’i resmi olarak duyurdu . Özellikleri şirket tarafından açıklanmadı ancak MIUI 15...
Telefonunuz Android 14’e Hazır mı? Android 14 Uyumlu Telefonların Listesi Şimdilik sadece Beta sürümüne erişimimiz olan ve önümüzdeki ay içerisinde yayınlanması beklenen Android 14 alacağı açıklanan cihazlar için toplu bir liste hazırladık...
Xiaomi 14 Serisi Kasım’da Geliyor: İşte Beklentiler! Xiaomi, Xiaomi 14 serisinin duyurusunu Aralık ayından erken Kasım’a çekecek. Weibo’daki Digital Chat Station’a göre, 14 serisinin duyurusu muhtemelen 11 Kasım’a (ya da Bekarlar Günü olarak...
Xiaomi 13T ve 13T Pro: 4 Büyük Android Güncellemesi ve 5 Yıl Güvenlik Güncellemesi ile Geliyor Xiaomi, uzun süredir sızdırılan 13T ve 13T Pro modelleri için resmi duyuru tarihini sonunda açıkladı. Her ikisi de Almanya’nın Berlin şehrinde 26...
Evet arkadaşlar... Xiaomi'nin başkanı Lu Weibing bütün Xiaomi fanlarını 26 Eylül Salı günü saat 15.00 te yapılacak 13T serisi tanıtım toplantısını izlemeye davet ediyor. Yeni bir efsaneyle mi tanışacağız yoksa her zamanki gibi yine dağ fare mi...
Xiaomi Redmi K70 Pro: Snapdragon 8 Gen 3 ve 50 MP Kamera ile Geliyor Xiaomi’nin kod adı “Manet” olarak bilinen ve Xiaomi Redmi K70 Pro olarak piyasaya sürülecek yeni bir cihazı tanıtacağı bir dijital platform tarafından bugün açıklandı. Bu...
OnePlus’un Türkiye’ye Dönüşü ve Xiaomi ile Rekabeti Türkiye’de akıllı telefon pazarı her geçen gün daha da hareketleniyor. Yeni oyuncular sahneye çıkıyor, teknoloji meraklıları için daha fazla seçenek sunuluyor. Bu kez, OnePlus’un Türkiye...
Xiaomi Telefonlarda Direnç Değişimi Yapılıp Yapılmadığı Nasıl Anlaşılır? Telefonun İçinde Direnç Testi Menüsünü Açmak Telefonunuzun direnç testi menüsünü açmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz: Sonuç olarak, telefonunuzun içindeki...
Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro ve Xiaomi 12T – Global Android 14 Güncellemesi Geliyor! Xiaomi, 13 Serisi ve Xiaomi 12T cihazı, Android 14 kararlı güncellemesini Küresel Bölge için hazır hale getiriyor. Çin’de, Xiaomi 13 Serisi Android 14 Beta 5.1 MIUI...
Üst Alt