Frohell kullanıcısının son içeriği

1. Frohell

Rehber Android sistem ve pil optimizasyonu {Android 7-13}

Hayır. Root ve ADB yönteminin her ikisi için de 100% şarj gerekmiyor.
  2. Frohell

Rehber Android sistem ve pil optimizasyonu {Android 7-13}

Root olmayan işlemi yaparsanız gitmez 1679505376 Hayır
  3. Frohell

Rom AOSPA|Paranoid Android - TOPAZ - En hızlı ve en akıcı rom {A13}{Poco X3/NFC}

Ola bilir hocam. Pil performansı kullanıcıya göre değişen bir şey. Ama hem ben, hem gördüğüm tüm diğer kullanıcılar rom kaynaklı pil performansından şikayet ediyor.
  4. Frohell

Rom AOSPA|Paranoid Android - TOPAZ - En hızlı ve en akıcı rom {A13}{Poco X3/NFC}

PixelOS pil performansı olarak kötü bir rom. Hızlı, akıcı ama battery drain sorunları bitmek bilmiyor. Bu yüzden pil istiyorsanız önermem. Şu an BananaDroid kullanıyorum, hız, performans ve özelleştirme açısından çok iyi. Ne fazla özelleştirme var kasacak kadar, ne de pil sorunu var.
  5. Frohell

BananaDroid kullanıyorum arkadaşlar. Özelleştirmeleri gayet ortalamanın üstünde. Neden sevmediniz anlamadım. Ama yine de PA A13-ün ikinci sürümü çıktığında ona gececeğim
  6. Frohell

Yakında yeni bulduğum, hızlı, pil performansı iyi, bug-a rastlamadığım bir rom paylaşacağım. Beklemede kalın :D
  7. Frohell

Güncel: AOSPA - Paranoid Android {TOPAZ} Android 13 - yeni sürüm çıktı. ----------------------------------------------------- • Initial Android 13 build • Enforcing build • User build • Release keys • Shipped with prebuilt QuicksilveR kernel (from latest aosp build by gr) • Camera works •...
  8. Frohell

Arkadaşlar romun geliştiricisi romu bıraktı malesef. Bu yüzden başka romlar kullanmanızı öneririm, zira hata bulursanız söyleyecek kişi yok artık :D Arkadaşların gazıyla birlikte ben de EvoX 7 A13 kurucağım. Bakalım, nasıl çalışıyor.
  9. Frohell

Anladım hocam, deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. Şu an A13 romlardan uzak durmak galiba en iyi çözüm. XDroid-i indirdim. Birazdan kuracağım. Memnun kalırsam konusunu açacağım. Gerekli dosyaları ve diğer şeyleri paylaşacağım. Benim ilk önceliyim akıcılık sonra performans,en son ise...
  10. Frohell

Mod {Magisk} QTİ Memory Optimization (Ram Optimizasyon modülü)

Valla hocam artık Magisk Repo-su kaldırıldıkdan sonra eskisi gibi iyi modlar çıkmıyor. Telegram gruplarına bakmam gerekiyor. Ayrıca AOSP romların ram yönetimi iyi olduğu için ekstra ram modülü kurmama gerek kalmıyor. Artık 1 yıla yakındır MİUİ kullanmıyorum diye performans artırıcı moduller...
  11. Frohell

Hocam EvoX 13 nasıl? Yorumları okudum, baya insan problem yaşıyor. Bu yüzden kurmak istemedim. Diğer geliştiriciler de artık A13 üzerinde çalışmaya başlamış. 1 haftaya en az 3-4 tane daha A13 rom görüceğiz kesin. PixelOS-u fazla kullanmadım diye pil performansı konusunda pek fazla şey...
  12. Frohell

Hocam ben doğrusu hala bu romu kullanıyorum. Google Lens hatası evet var. Geliştiricisi biraz öyle. Resmi geliştirici değil diye pek takmıyor. Ayrıca build yaptığı server artık kullanılmıyor diye kendisi bu roma güncelleme vermeyeceğini söylüyor. PixelOS öneririm. O da çok mükemmel çalışan bir...
  13. Frohell

Mod {Magisk} QTİ Memory Optimization (Ram Optimizasyon modülü)

Hayır hocam yok malesef. Bence artık eski kalıyor. Ama kullanan varsa kendi yorumunu yaza bilir. 1661537437 Hayır hocam yok malesef. Bence artık eski kalıyor. Ama kullanan varsa kendi yorumunu yaza bilir.
  14. Frohell

Evet. Google Camera yerine MİUİ Camera kura bilirsiniz. Linkler konuda var.
  15. Frohell

Hayır hocam. Fw ve rom farklı şeyler. Fw tüm romların çalışması için gerekli olan bir yazılım. İçinde cihazın donanımı ile alakalı dosyalar, güncellemeler bulunur. Ben Erofs sürümünü denemedim, ama deneyenler gayet memnun. Ben fw olarak 12.5.8 öneriyorum. Hem normal, hem erofs sürümünde...
Üst Alt