Çözüldü POCO X3 NFC romları Non-NFC cihazla uyumlu mu?

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Merhaba arkadaşlar. Hindistan için özel üretilen Poco X3 aldım. Non-NFC olarak geçiyor. Kod adı karna. Global sürümüyse Surya olarak geçiyor. Bu karna kod isimli cihaz için hiç bir rom bulamıyorum. XDA-da custom romlar var tabii. Ama bana Stok rom gerekiyor. XDA forumunda bazı arkadaşlar artık Surya stok romlarının Karna cihazlarında da çalıştığını söylüyor. Doğru mu bu?

Cihaz şu an Android 10 MİUi 12.0.10 kullanıyor ve en son Nisan ayında güncelleme almış. Ama NFC-li sürümlerde Android 11 var ve daha bu ay güncelleme almış. Bu romlar uyumlumu bu cihazlar için?

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Surya için olanların hepsi karna yada oluyor. Dene hatasız çalıştıklarını göreceksin. Ben pixel rom kullanıyorum A12. Surya için buda ama karna da kullanıyorum.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Surya için olanların hepsi karna yada oluyor. Dene hatasız çalıştıklarını göreceksin. Ben pixel rom kullanıyorum A12. Surya için buda ama karna da kullanıyorum.
Hocam sanırım BL kilidini açmadan yapamam. Stock Surya romlarını yüklemeyi denedim olmadı. Custom romlarda Karna nasıl çalışıyor? Şu an stock 12.0.10 kullanıyorum ve cihaz baya hantal gibi geliyor bana.

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Bl mecburi. Stabil diyebilirim. Pil performans vs gayet iyi. Eskiden endonezya rom kullanıyordum ve iyi diyorlar ama değildi. Şimdi gayet memnunum.

Üst Alt